Finished

Date # Teams Score online Photo Video

05.09.18

Wednesday

1 Dynamo SPb - SKA-Neva 1:0

06.09.18

Thursday

2 Yermak - HC Tambov 4:5 SO
3 SaryArka - Torpedo U-K 1:4
4 Chelmet - Zauralye 2:3 SO
5 Molot-Prikamye - Tsen Tou 5:2
6 Rubin - Ugra 4:3 SO
7 Toros - Neftyanik Al 0:1
8 Izhstal - KRS-ORG 3:1
9 CSK VVS - Lada 2:4
12 Bars - Yuzhny Ural 2:1
10 Buran - HC Ryazan 2:1
11 Dizel - Gornyak 2:3

08.09.18

Saturday

13 Yermak - HC Sarov 0:3
14 Sokol Kr - HC Tambov 4:1
16 Molot-Prikamye - KRS-ORG 8:3
17 Izhstal - Tsen Tou 2:3 OT
15 Zvezda - Torpedo U-K 3:2 SO
18 Dizel - Yuzhny Ural 0:4
19 Khimik Vs - SaryArka 2:0
20 Bars - Gornyak 3:1

09.09.18

Sunday

21 SKA-Neva - Ugra 2:4
22 Dynamo SPb - Rubin 3:2 SO

10.09.18

Monday

23 Yermak - HC Ryazan 3:5
24 Sokol Kr - HC Sarov 0:1
25 Metallurg Nk - HC Tambov 5:1
27 Toros - KRS-ORG 6:1
28 Lada - Yuzhny Ural 6:2
29 CSK VVS - Gornyak 2:9
26 Neftyanik Al - Tsen Tou 3:1
30 Khimik Vs - Torpedo U-K 2:1 SO
33 Bars - Chelmet 2:1
31 Zvezda - SaryArka 5:1
32 Dizel - Zauralye 1:2

11.09.18

Tuesday

34 SKA-Neva - Rubin 2:1
35 Dynamo SPb - Ugra 1:2 SO

12.09.18

Wednesday

36 Yermak - Buran 1:2 SO
37 Sokol Kr - HC Ryazan 1:2
38 Metallurg Nk - HC Sarov 6:0
39 Toros - Tsen Tou 3:1
40 Lada - Gornyak 2:1
41 CSK VVS - Yuzhny Ural 2:3
42 Neftyanik Al - KRS-ORG 4:2
44 Bars - Zauralye 2:1 SO
43 Dizel - Chelmet 4:3 OT

14.09.18

Friday

45 Sokol Kr - Buran 3:4
46 Metallurg Nk - HC Ryazan 5:1
47 Lada - Chelmet 0:1
48 CSK VVS - Zauralye 4:3 SO

15.09.18

Saturday

50 Torpedo U-K - Izhstal 4:1
51 SaryArka - Molot-Prikamye 5:4
49 Ugra - Rubin 1:4
52 Khimik Vs - Zvezda 2:1

16.09.18

Sunday

53 Metallurg Nk - Buran 4:3 SO
54 Lada - Zauralye 5:2
55 CSK VVS - Chelmet 1:3
56 HC Tambov - SKA-Neva 0:2
57 HC Sarov - Dynamo SPb 0:5

17.09.18

Monday

58 Tsen Tou - Bars 2:1
59 Torpedo U-K - Molot-Prikamye 3:2
60 SaryArka - Izhstal 3:1
61 Yuzhny Ural - Yermak 2:3 SO

18.09.18

Tuesday

62 HC Sarov - SKA-Neva 2:1 SO
63 HC Tambov - Dynamo SPb 4:3 SO

19.09.18

Wednesday

64 Tsen Tou - Dizel 3:1
65 KRS-ORG - Bars 1:2
66 Gornyak - Yermak 7:2
67 Yuzhny Ural - Sokol Kr 1:3
68 Khimik Vs - Molot-Prikamye 2:1 SO
69 Zvezda - Izhstal 3:1

20.09.18

Thursday

70 Torpedo U-K - Toros 1:2 OT
71 SaryArka - Neftyanik Al 1:2
72 HC Sarov - Rubin 2:4
73 HC Tambov - Ugra 2:3 SO
74 Buran - Dynamo SPb 0:4
75 HC Ryazan - SKA-Neva 3:2

21.09.18

Friday

76 Tsen Tou - Lada 3:4
77 KRS-ORG - Dizel 3:2
78 Yuzhny Ural - Metallurg Nk 1:4
79 Chelmet - Yermak 3:1
80 Gornyak - Sokol Kr 2:3 OT
81 Khimik Vs - Izhstal 4:0
82 Zvezda - Molot-Prikamye 4:2

22.09.18

Saturday

83 Torpedo U-K - Neftyanik Al 3:2 SO
84 SaryArka - Toros 2:3 OT
85 HC Tambov - Rubin 1:2
86 HC Sarov - Ugra 1:2 OT
87 HC Ryazan - Dynamo SPb 3:1
88 Buran - SKA-Neva 2:4

23.09.18

Sunday

89 Tsen Tou - CSK VVS 3:6
90 KRS-ORG - Lada 3:6
91 Chelmet - Sokol Kr 2:1 SO
92 Gornyak - Metallurg Nk 1:4
93 Zauralye - Yermak 3:1

24.09.18

Monday

94 Khimik Vs - Neftyanik Al 0:1 OT
95 Zvezda - Toros 3:2
96 Buran - Rubin 0:4
97 HC Ryazan - Ugra 2:1

25.09.18

Tuesday

98 KRS-ORG - CSK VVS 1:4
99 Zauralye - Sokol Kr 4:3 OT
100 Chelmet - Metallurg Nk 0:3

26.09.18

Wednesday

101 Khimik Vs - Toros 1:2 SO
102 Zvezda - Neftyanik Al 5:1
103 Buran - Ugra 1:5
104 HC Ryazan - Rubin 0:2

27.09.18

Thursday

105 Zauralye - Metallurg Nk 1:3
106 HC Tambov - HC Sarov 1:3
107 Bars - SaryArka 4:3
108 Dizel - Torpedo U-K 4:3
109 SKA-Neva - Yuzhny Ural 4:1
110 Dynamo SPb - Gornyak 5:0

28.09.18

Friday

111 Yermak - Tsen Tou 1:2
112 Izhstal - Molot-Prikamye 4:1

29.09.18

Saturday

113 Bars - Torpedo U-K 6:2
114 Dizel - SaryArka 2:5
115 SKA-Neva - Gornyak 3:2
116 Dynamo SPb - Yuzhny Ural 2:0

30.09.18

Sunday

117 Yermak - KRS-ORG 3:4 OT
118 Sokol Kr - Tsen Tou 1:3

01.10.18

Monday

119 Rubin - Yuzhny Ural 3:0
120 Ugra - Gornyak 4:3 OT
121 Lada - SaryArka 4:0
122 CSK VVS - Torpedo U-K 3:2
123 HC Sarov - HC Ryazan 5:3
124 HC Tambov - Buran 2:3 OT
126 Bars - Khimik Vs 1:0
125 Dizel - Zvezda 4:1

02.10.18

Tuesday

127 Metallurg Nk - Tsen Tou 1:4
128 Sokol Kr - KRS-ORG 4:3 SO
129 Toros - Izhstal 2:3
130 Neftyanik Al - Molot-Prikamye 3:2
131 SKA-Neva - Chelmet 1:2 OT
132 Dynamo SPb - Zauralye 1:2 OT

03.10.18

Wednesday

133 Rubin - Gornyak 4:2
134 Ugra - Yuzhny Ural 1:2
135 Lada - Torpedo U-K 4:1
136 CSK VVS - SaryArka 1:2 SO
137 HC Sarov - Buran 2:4
138 HC Tambov - HC Ryazan 4:2
140 Bars - Zvezda 1:2
139 Dizel - Khimik Vs 4:5

04.10.18

Thursday

141 Metallurg Nk - KRS-ORG 9:0
142 Toros - Molot-Prikamye 6:2
143 Neftyanik Al - Izhstal 4:2
144 SKA-Neva - Zauralye 4:2
145 Dynamo SPb - Chelmet 2:3 SO

05.10.18

Friday

146 Lada - Khimik Vs 5:2
147 CSK VVS - Zvezda 1:4
148 HC Ryazan - Buran 3:2

06.10.18

Saturday

149 Ugra - Zauralye 2:1 OT
150 Rubin - Chelmet 4:3 OT

07.10.18

Sunday

153 CSK VVS - Khimik Vs 0:1 SO
151 SaryArka - Yermak 4:1
152 Lada - Zvezda 2:1

08.10.18

Monday

154 Yuzhny Ural - HC Tambov 2:5
155 Gornyak - HC Sarov 7:1
156 Ugra - Chelmet 2:5
157 Rubin - Zauralye 4:3 OT

09.10.18

Tuesday

158 Torpedo U-K - Yermak 1:2 OT
159 SaryArka - Sokol Kr 3:2
160 Molot-Prikamye - Bars 2:0
161 Izhstal - Dizel 4:5 OT

10.10.18

Wednesday

162 Tsen Tou - SKA-Neva 0:5
163 KRS-ORG - Dynamo SPb 2:3 OT
164 Yuzhny Ural - HC Sarov 3:1
165 Gornyak - HC Tambov 2:4

11.10.18

Thursday

166 Torpedo U-K - Sokol Kr 8:3
167 SaryArka - Metallurg Nk 4:5 SO
168 Molot-Prikamye - Dizel 2:3 SO
169 Izhstal - Bars 0:2
170 Khimik Vs - Yermak 3:0

12.10.18

Friday

171 Tsen Tou - Dynamo SPb 1:2
172 KRS-ORG - SKA-Neva 0:5
173 Yuzhny Ural - HC Ryazan 1:4
174 Zauralye - HC Tambov 1:0
175 Chelmet - HC Sarov 3:2
176 Gornyak - Buran 4:3

13.10.18

Saturday

177 Torpedo U-K - Metallurg Nk 4:2
178 Molot-Prikamye - Lada 3:1
179 Toros - Dizel 3:0
180 Izhstal - CSK VVS 3:2 OT
181 Neftyanik Al - Bars 6:3
182 Khimik Vs - Sokol Kr 2:3
183 Zvezda - Yermak 4:1

14.10.18

Sunday

184 Tsen Tou - Ugra 2:8
185 KRS-ORG - Rubin 1:3
186 Chelmet - HC Tambov 5:1
187 Gornyak - HC Ryazan 2:1 OT
188 Zauralye - HC Sarov 4:1
189 Yuzhny Ural - Buran 4:3

15.10.18

Monday

190 Molot-Prikamye - CSK VVS 2:3
191 Toros - Bars 3:2 OT
195 Zvezda - Sokol Kr 0:2
192 Izhstal - Lada 1:3
193 Khimik Vs - Metallurg Nk 3:2
194 Neftyanik Al - Dizel 3:4

16.10.18

Tuesday

196 Tsen Tou - Rubin 1:3
197 KRS-ORG - Ugra 3:7
198 Zauralye - HC Ryazan 3:2 OT
199 Chelmet - Buran 3:0

17.10.18

Wednesday

200 Toros - CSK VVS 3:2
201 Neftyanik Al - Lada 4:2
202 Zvezda - Metallurg Nk 5:3
203 SKA-Neva - SaryArka 4:2
204 Dynamo SPb - Torpedo U-K 2:1

18.10.18

Thursday

205 Zauralye - Buran 5:1
206 Chelmet - HC Ryazan 3:1

19.10.18

Friday

207 Yermak - Molot-Prikamye 1:3
209 Toros - Lada 2:3 OT
210 Neftyanik Al - CSK VVS 3:1
211 SKA-Neva - Torpedo U-K 3:2
212 Dynamo SPb - SaryArka 2:1

20.10.18

Saturday

208 Gornyak - Yuzhny Ural 2:4
213 HC Tambov - Tsen Tou 0:3
214 HC Sarov - KRS-ORG 4:5 OT

21.10.18

Sunday

215 Yermak - Izhstal 2:3 SO
216 Sokol Kr - Molot-Prikamye 6:2
217 Ugra - Torpedo U-K 3:0
218 Rubin - SaryArka 4:2
219 Dizel - Bars 3:4 OT

22.10.18

Monday

220 HC Sarov - Tsen Tou 3:2 SO
221 HC Tambov - KRS-ORG 7:1
222 SKA-Neva - Khimik Vs 1:0
223 Dynamo SPb - Zvezda 1:2

23.10.18

Tuesday

224 Yermak - Neftyanik Al 3:6
225 Sokol Kr - Izhstal 8:1
226 Metallurg Nk - Molot-Prikamye 5:2
227 Zauralye - Gornyak 6:1
228 Chelmet - Yuzhny Ural 2:1
229 Ugra - SaryArka 2:3
230 Rubin - Torpedo U-K 4:2
231 Lada - Bars 2:1
232 CSK VVS - Dizel 2:1 OT

24.10.18

Wednesday

233 Buran - KRS-ORG 4:2
234 HC Ryazan - Tsen Tou 1:0
235 SKA-Neva - Zvezda 2:3
236 Dynamo SPb - Khimik Vs 1:3

25.10.18

Thursday

237 Yermak - Toros 2:5
238 Sokol Kr - Neftyanik Al 3:2 SO
239 Metallurg Nk - Izhstal 4:3
240 Zauralye - Yuzhny Ural 3:1
241 Chelmet - Gornyak 2:1
242 Lada - Dizel 5:0
243 CSK VVS - Bars 2:3 SO

26.10.18

Friday

244 Ugra - Zvezda 6:4
245 Rubin - Khimik Vs 1:0
246 Buran - Tsen Tou 2:7
247 HC Ryazan - KRS-ORG 2:1 SO

27.10.18

Saturday

248 Sokol Kr - Toros 3:4
249 Metallurg Nk - Neftyanik Al 1:0

28.10.18

Sunday

250 Torpedo U-K - HC Sarov 6:1
251 SaryArka - HC Tambov 5:1
252 Ugra - Khimik Vs 1:0
253 Rubin - Zvezda 3:1

29.10.18

Monday

254 Metallurg Nk - Toros 5:3
255 Molot-Prikamye - SKA-Neva 2:3
256 Izhstal - Dynamo SPb 1:6
257 Bars - Yermak 2:3 SO

30.10.18

Tuesday

258 Torpedo U-K - HC Tambov 2:3 OT
259 SaryArka - HC Sarov 2:1
260 Lada - CSK VVS 4:3 OT

31.10.18

Wednesday

261 Molot-Prikamye - Dynamo SPb 1:3
262 Izhstal - SKA-Neva 1:5
263 Bars - Sokol Kr 1:2
264 Dizel - Yermak 6:1

01.11.18

Thursday

265 Tsen Tou - Yuzhny Ural 2:1 OT
266 KRS-ORG - Gornyak 5:3
267 Khimik Vs - HC Tambov 1:2 SO
268 Zvezda - HC Sarov 1:2 OT

02.11.18

Friday

269 Torpedo U-K - Buran 5:1
270 SaryArka - HC Ryazan 1:2
271 Molot-Prikamye - Ugra 0:4
272 Toros - Dynamo SPb 3:2
273 Lada - Yermak 5:0
274 Izhstal - Rubin 2:3
275 Neftyanik Al - SKA-Neva 2:1
276 Bars - Metallurg Nk 1:2 SO
277 Dizel - Sokol Kr 1:3

03.11.18

Saturday

278 Tsen Tou - Gornyak 5:4
279 KRS-ORG - Yuzhny Ural 2:3
280 Zvezda - HC Tambov 4:2
281 Khimik Vs - HC Sarov 4:1

04.11.18

Sunday

282 Torpedo U-K - HC Ryazan 2:1 SO
283 SaryArka - Buran 6:1
284 Molot-Prikamye - Rubin 3:2
285 Toros - SKA-Neva 2:3
286 Lada - Sokol Kr 2:1 OT
287 CSK VVS - Yermak 4:1
288 Izhstal - Ugra 2:3
289 Neftyanik Al - Dynamo SPb 2:1
290 Dizel - Metallurg Nk 2:1

05.11.18

Monday

291 Tsen Tou - Chelmet 2:3 SO
292 KRS-ORG - Zauralye 3:4 OT

06.11.18

Tuesday

293 Toros - Rubin 3:1
296 Neftyanik Al - Ugra 2:3
294 Lada - Metallurg Nk 4:2
295 CSK VVS - Sokol Kr 3:1
297 Khimik Vs - HC Ryazan 2:3
298 Zvezda - Buran 2:4

07.11.18

Wednesday

299 Tsen Tou - Zauralye 0:3
300 KRS-ORG - Chelmet 2:4

08.11.18

Thursday

301 Yuzhny Ural - SaryArka 3:2
302 Gornyak - Torpedo U-K 2:3
303 Toros - Ugra 2:3 OT
304 CSK VVS - Metallurg Nk 3:1
305 Khimik Vs - Buran 2:1 OT
306 Neftyanik Al - Rubin 5:1
307 Zvezda - HC Ryazan 2:1
308 SKA-Neva - Bars 3:1
309 Dynamo SPb - Dizel 1:3

09.11.18

Friday

310 HC Sarov - Izhstal 2:3 SO
311 HC Tambov - Molot-Prikamye 1:2 OT

10.11.18

Saturday

313 Gornyak - SaryArka 4:2
312 Yuzhny Ural - Torpedo U-K 3:2
314 SKA-Neva - Dizel 4:1
315 Dynamo SPb - Bars 3:1

11.11.18

Sunday

316 Sokol Kr - Yermak 2:0
317 HC Tambov - Izhstal 3:4
318 HC Sarov - Molot-Prikamye 1:3

12.11.18

Monday

319 Yuzhny Ural - Khimik Vs 1:2
320 Zauralye - SaryArka 3:2
321 Chelmet - Torpedo U-K 2:4
322 Gornyak - Zvezda 1:0 SO
323 Ugra - Dizel 2:1 OT
324 Rubin - Bars 1:2 SO
325 SKA-Neva - Lada 3:2 OT
326 Dynamo SPb - CSK VVS 4:2

13.11.18

Tuesday

327 KRS-ORG - Tsen Tou 1:7
328 Metallurg Nk - Yermak 2:0
329 HC Sarov - Toros 1:5
330 HC Tambov - Neftyanik Al 0:1
331 Buran - Izhstal 4:1
332 HC Ryazan - Molot-Prikamye 2:1 OT

14.11.18

Wednesday

333 Yuzhny Ural - Zvezda 2:4
334 Zauralye - Torpedo U-K 2:0
335 Chelmet - SaryArka 2:3
336 Gornyak - Khimik Vs 2:5
337 Ugra - Bars 3:1
338 Rubin - Dizel 3:2 OT
339 SKA-Neva - CSK VVS 2:1
340 Dynamo SPb - Lada 1:4

15.11.18

Thursday

341 HC Sarov - Neftyanik Al 1:4
342 HC Tambov - Toros 4:1
343 Buran - Molot-Prikamye 4:1
344 HC Ryazan - Izhstal 2:0

16.11.18

Friday

345 Sokol Kr - Metallurg Nk 0:3
346 Zauralye - Khimik Vs 0:2
347 Chelmet - Zvezda 1:6
348 Ugra - CSK VVS 3:1
349 Rubin - Lada 3:2

17.11.18

Saturday

350 Buran - Toros 2:3 SO
351 HC Ryazan - Neftyanik Al 0:1 OT

18.11.18

Sunday

353 Chelmet - Khimik Vs 1:2 OT
352 Yermak - Dynamo SPb 2:5
354 Ugra - Lada 2:3
355 Zauralye - Zvezda 3:2 OT
356 Rubin - CSK VVS 3:2

19.11.18

Monday

357 Torpedo U-K - KRS-ORG 8:3
358 SaryArka - Tsen Tou 4:3 SO
359 Molot-Prikamye - Yuzhny Ural 2:5
360 Izhstal - Gornyak 2:1
363 Bars - HC Tambov 0:5
361 HC Ryazan - Toros 1:4
362 Buran - Neftyanik Al 1:4
364 Dizel - HC Sarov 0:3

20.11.18

Tuesday

365 Yermak - SKA-Neva 2:3
366 Sokol Kr - Dynamo SPb 1:5

21.11.18

Wednesday

367 Torpedo U-K - Tsen Tou 2:4
368 SaryArka - KRS-ORG 5:1
369 Molot-Prikamye - Gornyak 2:4
370 Izhstal - Yuzhny Ural 2:3 SO
371 Bars - HC Sarov 1:6
372 Dizel - HC Tambov 5:3

22.11.18

Thursday

373 Yermak - Ugra 3:6
374 Sokol Kr - SKA-Neva 2:4
375 Metallurg Nk - Dynamo SPb 4:2

23.11.18

Friday

376 Molot-Prikamye - Chelmet 3:4 SO
377 Toros - Gornyak 3:2
378 Izhstal - Zauralye 2:3
379 Lada - HC Tambov 4:0
380 CSK VVS - HC Sarov 3:2 OT
381 Neftyanik Al - Yuzhny Ural 3:0
382 Khimik Vs - Tsen Tou 2:1 SO
383 Bars - HC Ryazan 2:0
384 Zvezda - KRS-ORG 5:2
385 Dizel - Buran 3:2 OT

24.11.18

Saturday

386 Yermak - Rubin 1:3
387 Sokol Kr - Ugra 3:1
388 Metallurg Nk - SKA-Neva 1:2 OT

25.11.18

Sunday

389 Molot-Prikamye - Zauralye 2:1 OT
390 Toros - Yuzhny Ural 4:2
391 Izhstal - Chelmet 3:2 OT
392 Lada - HC Sarov 3:2
393 CSK VVS - HC Tambov 1:4
394 Neftyanik Al - Gornyak 7:1
395 Khimik Vs - KRS-ORG 9:2
396 Bars - Buran 3:4 OT
397 Zvezda - Tsen Tou 4:2
398 Dizel - HC Ryazan 3:2

26.11.18

Monday

399 Sokol Kr - Rubin 1:2 OT
400 Metallurg Nk - Ugra 1:5

27.11.18

Tuesday

401 Toros - Zauralye 4:2
402 Lada - HC Ryazan 3:2 OT
403 CSK VVS - Buran 4:5
404 Neftyanik Al - Chelmet 5:0

28.11.18

Wednesday

405 Metallurg Nk - Rubin 2:4

29.11.18

Thursday

406 Yuzhny Ural - Bars 3:2 OT
407 Gornyak - Dizel 0:4
408 Toros - Chelmet 1:2
409 Lada - Buran 6:2
410 CSK VVS - HC Ryazan 6:2
411 Neftyanik Al - Zauralye 4:3 OT
412 HC Tambov - Yermak 1:0

30.11.18

Friday

413 Tsen Tou - Molot-Prikamye 3:0
414 KRS-ORG - Izhstal 5:2
415 Torpedo U-K - Zvezda 3:2
416 SaryArka - Khimik Vs 1:2 OT

01.12.18

Saturday

418 Gornyak - Bars 5:2
417 Yuzhny Ural - Dizel 6:3
419 HC Tambov - Sokol Kr 1:5
420 HC Sarov - Yermak 4:1

02.12.18

Sunday

421 Tsen Tou - Izhstal 1:2
422 KRS-ORG - Molot-Prikamye 3:5
423 Torpedo U-K - Khimik Vs 3:5
424 SaryArka - Zvezda 5:1
425 Ugra - SKA-Neva 2:3 OT
426 Rubin - Dynamo SPb 2:3 OT

03.12.18

Monday

427 Yuzhny Ural - Lada 2:5
428 Zauralye - Bars 3:2 OT
429 Chelmet - Dizel 0:5
430 Gornyak - CSK VVS 4:1
431 HC Sarov - Sokol Kr 1:2 SO
432 HC Tambov - Metallurg Nk 4:5 OT
433 HC Ryazan - Yermak 3:0

04.12.18

Tuesday

434 Tsen Tou - Neftyanik Al 0:2
435 KRS-ORG - Toros 2:6
436 Ugra - Dynamo SPb 2:3
437 Rubin - SKA-Neva 0:2

05.12.18

Wednesday

438 Yuzhny Ural - CSK VVS 3:0
439 Zauralye - Dizel 3:2
440 Chelmet - Bars 1:2
441 Gornyak - Lada 3:2
442 HC Sarov - Metallurg Nk 2:4
443 Buran - Yermak 5:2
444 HC Ryazan - Sokol Kr 3:0

06.12.18

Thursday

445 Tsen Tou - Toros 1:2
446 KRS-ORG - Neftyanik Al 1:5

07.12.18

Friday

447 Zauralye - Lada 2:3 OT
448 Chelmet - CSK VVS 2:5
449 Molot-Prikamye - SaryArka 1:4
450 Izhstal - Torpedo U-K 0:4
451 Buran - Sokol Kr 3:1
452 HC Ryazan - Metallurg Nk 3:4 SO

09.12.18

Sunday

454 Chelmet - Lada 2:3
453 Yermak - Yuzhny Ural 0:5
458 Buran - Metallurg Nk 1:6
455 Zauralye - CSK VVS 2:3 OT
456 Molot-Prikamye - Torpedo U-K 2:3
457 Izhstal - SaryArka 3:4 SO
459 SKA-Neva - HC Tambov 8:1
460 Dynamo SPb - HC Sarov 3:2

10.12.18

Monday

461 Bars - Tsen Tou 1:3
462 Dizel - KRS-ORG 2:1

11.12.18

Tuesday

463 Yermak - Gornyak 1:4
464 Sokol Kr - Yuzhny Ural 3:2
465 Molot-Prikamye - Khimik Vs 0:3
466 Toros - Torpedo U-K 5:4
467 Izhstal - Zvezda 0:1
468 Neftyanik Al - SaryArka 3:1
469 SKA-Neva - HC Sarov 7:1
470 Dynamo SPb - HC Tambov 2:0

12.12.18

Wednesday

471 Bars - KRS-ORG 11:3
472 Dizel - Tsen Tou 1:2

13.12.18

Thursday

473 Yermak - Chelmet 1:4
474 Sokol Kr - Gornyak 6:2
475 Metallurg Nk - Yuzhny Ural 4:3
476 Ugra - HC Sarov 7:3
477 Molot-Prikamye - Zvezda 0:4
478 Toros - SaryArka 1:0
479 Rubin - HC Tambov 4:1
480 Izhstal - Khimik Vs 1:4
481 Neftyanik Al - Torpedo U-K 3:2 OT
482 SKA-Neva - HC Ryazan 7:4
483 Dynamo SPb - Buran 2:1 OT

14.12.18

Friday

484 Lada - Tsen Tou 2:5
485 CSK VVS - KRS-ORG 8:5

15.12.18

Saturday

487 Sokol Kr - Chelmet 2:1
488 Metallurg Nk - Gornyak 3:8
489 Ugra - HC Tambov 6:0
486 Yermak - Zauralye 2:3
490 Toros - Zvezda 2:1 SO
491 Rubin - HC Sarov 2:0
493 SKA-Neva - Buran 3:1
492 Neftyanik Al - Khimik Vs 2:3 SO
494 Dynamo SPb - HC Ryazan 2:3

16.12.18

Sunday

495 Lada - KRS-ORG 7:6 OT
496 CSK VVS - Tsen Tou 3:2 OT

17.12.18

Monday

499 Torpedo U-K - Dizel 9:1
500 SaryArka - Bars 9:3
497 Sokol Kr - Zauralye 2:5
498 Metallurg Nk - Chelmet 5:2
501 Ugra - Buran 0:2
502 Toros - Khimik Vs 3:1
503 Rubin - HC Ryazan 2:3 OT
504 Neftyanik Al - Zvezda 3:2

18.12.18

Tuesday

505 Molot-Prikamye - Izhstal 5:4 SO

19.12.18

Wednesday

506 Metallurg Nk - Zauralye 2:3 OT
507 Torpedo U-K - Bars 2:3 OT
508 SaryArka - Dizel 3:2 SO
509 Yuzhny Ural - SKA-Neva 2:3 SO
510 Gornyak - Dynamo SPb 2:3
511 Ugra - HC Ryazan 2:4
512 Rubin - Buran 1:0

21.12.18

Friday

513 Tsen Tou - Sokol Kr 0:1
514 Torpedo U-K - CSK VVS 5:4
515 SaryArka - Lada 3:1
516 Yuzhny Ural - Dynamo SPb 1:2 OT
517 Gornyak - SKA-Neva 2:5
518 Khimik Vs - Bars 0:3
519 Zvezda - Dizel 4:1

23.12.18

Sunday

521 KRS-ORG - Sokol Kr 2:3 OT
522 Chelmet - Dynamo SPb 2:3
525 Gornyak - Rubin 4:2
523 Torpedo U-K - Lada 3:5
524 SaryArka - CSK VVS 5:0
526 Yuzhny Ural - Ugra 2:1 SO
527 Zauralye - SKA-Neva 2:7
547 Molot-Prikamye - Toros 1:2
548 Izhstal - Neftyanik Al 0:6
528 Khimik Vs - Dizel 3:4
529 Zvezda - Bars 2:0

24.12.18

Monday

530 Tsen Tou - Metallurg Nk 4:2
551 KRS-ORG - Yermak 2:5
531 Buran - HC Sarov 6:2
532 HC Ryazan - HC Tambov 3:1

25.12.18

Tuesday

533 Yuzhny Ural - Rubin 3:2 OT
534 Zauralye - Dynamo SPb 6:2
535 Chelmet - SKA-Neva 2:5
536 Gornyak - Ugra 1:5
537 Molot-Prikamye - Neftyanik Al 3:0
538 Izhstal - Toros 3:4 OT
539 Khimik Vs - Lada 2:1
540 Zvezda - CSK VVS 5:1

26.12.18

Wednesday

542 KRS-ORG - Metallurg Nk 3:1
541 Tsen Tou - Yermak 3:0
543 Buran - HC Tambov 1:4
544 HC Ryazan - HC Sarov 4:5 OT

27.12.18

Thursday

545 Zauralye - Ugra 1:5
546 Chelmet - Rubin 2:5
549 Khimik Vs - CSK VVS 1:3
550 Zvezda - Lada 3:0

28.12.18

Friday

552 Torpedo U-K - SaryArka 0:2
561 HC Sarov - HC Tambov 3:1

29.12.18

Saturday

555 Chelmet - Ugra 2:3
554 Zauralye - Rubin 3:2
520 Neftyanik Al - Toros 3:2 SO

05.01.19

Saturday

556 Metallurg Nk - Zvezda 2:1
557 Lada - Toros 1:4
558 CSK VVS - Neftyanik Al 3:2 SO

06.01.19

Sunday

559 Ugra - Tsen Tou 1:2
560 Rubin - KRS-ORG 4:1
562 Buran - Chelmet 3:5
563 HC Ryazan - Zauralye 1:0

07.01.19

Monday

564 Sokol Kr - Zvezda 2:1 SO
565 Metallurg Nk - Khimik Vs 1:2
566 Lada - Neftyanik Al 4:7
567 CSK VVS - Toros 5:4 OT

08.01.19

Tuesday

568 Ugra - KRS-ORG 6:2
569 Rubin - Tsen Tou 5:2
570 Buran - Zauralye 2:1
571 HC Ryazan - Chelmet 2:3 OT

09.01.19

Wednesday

572 Yermak - Zvezda 3:4 SO
573 Sokol Kr - Khimik Vs 2:1
574 Metallurg Nk - Torpedo U-K 2:4
575 Lada - Izhstal 1:2 SO
576 CSK VVS - Molot-Prikamye 3:2
577 Bars - Toros 0:2
578 Dizel - Neftyanik Al 1:2

10.01.19

Thursday

579 HC Sarov - Chelmet 3:0
580 HC Tambov - Zauralye 3:1
581 Buran - Yuzhny Ural 5:2
582 HC Ryazan - Gornyak 4:3 OT
583 SKA-Neva - KRS-ORG 7:1
584 Dynamo SPb - Tsen Tou 2:0

11.01.19

Friday

585 Yermak - Khimik Vs 3:1
586 Sokol Kr - Torpedo U-K 0:7
587 Metallurg Nk - SaryArka 0:5
588 Lada - Molot-Prikamye 2:3
589 CSK VVS - Izhstal 9:0
590 Bars - Neftyanik Al 1:6
591 Dizel - Toros 0:3

12.01.19

Saturday

592 HC Tambov - Chelmet 1:2
593 HC Sarov - Zauralye 3:4 SO
594 Buran - Gornyak 3:2 OT
595 HC Ryazan - Yuzhny Ural 2:0
596 SKA-Neva - Tsen Tou 1:3
597 Dynamo SPb - KRS-ORG 5:0

13.01.19

Sunday

598 Yermak - Torpedo U-K 3:2 SO
599 Sokol Kr - SaryArka 1:2 SO
600 Bars - Izhstal 4:3 OT
601 Dizel - Molot-Prikamye 2:1 SO

14.01.19

Monday

602 HC Sarov - Yuzhny Ural 1:2
603 HC Tambov - Gornyak 3:4 SO
604 SKA-Neva - Dynamo SPb 4:2

15.01.19

Tuesday

605 Yermak - SaryArka 3:1
606 Toros - Metallurg Nk 2:0
607 Khimik Vs - Ugra 3:1
609 Bars - Molot-Prikamye 3:1
608 Zvezda - Rubin 0:1
610 Dizel - Izhstal 7:3

16.01.19

Wednesday

611 HC Sarov - Gornyak 5:3
612 HC Tambov - Yuzhny Ural 1:2 SO

17.01.19

Thursday

613 Tsen Tou - HC Ryazan 2:4
614 KRS-ORG - Buran 4:1
615 Toros - Sokol Kr 1:0 OT
616 Khimik Vs - Rubin 3:2
617 Neftyanik Al - Metallurg Nk 4:5
618 Zvezda - Ugra 4:1

18.01.19

Friday

619 Zauralye - Chelmet 4:5 SO
620 Bars - Lada 3:2 SO
621 Dizel - CSK VVS 4:3 OT

Future games

Date # Teams Time (msk)

19.01.19

Saturday

623

KRS-ORG - HC Ryazan 10:00

622

Tsen Tou - Buran 13:00

624

Torpedo U-K - Rubin 14:00

625

SaryArka - Ugra 14:00

626

Toros - Yermak 15:00

627

Izhstal - Metallurg Nk 16:00

628

Khimik Vs - SKA-Neva 17:00

629

Neftyanik Al - Sokol Kr 17:00

630

Zvezda - Dynamo SPb 17:00

20.01.19

Sunday

631

Bars - CSK VVS 17:00

632

Dizel - Lada 17:00

21.01.19

Monday

633

Tsen Tou - HC Tambov 13:30

634

KRS-ORG - HC Sarov 14:30

635

Torpedo U-K - Ugra 15:30

636

SaryArka - Rubin 16:00

637

Molot-Prikamye - Metallurg Nk 17:00

638

Izhstal - Sokol Kr 18:00

639

Khimik Vs - Dynamo SPb 18:30

640

Neftyanik Al - Yermak 18:30

641

Zvezda - SKA-Neva 19:00

22.01.19

Tuesday

642

Yuzhny Ural - Chelmet 16:30

643

Gornyak - Zauralye 16:30

23.01.19

Wednesday

644

Tsen Tou - HC Sarov 13:30

645

KRS-ORG - HC Tambov 14:30

646

Torpedo U-K - Dynamo SPb 15:30

647

SaryArka - SKA-Neva 16:00

648

Molot-Prikamye - Sokol Kr 17:00

649

Izhstal - Yermak 18:00

553

Bars - Dizel 18:30

24.01.19

Thursday

650

Yuzhny Ural - Zauralye 16:30

651

Gornyak - Chelmet 16:30

25.01.19

Friday

652

Metallurg Nk - CSK VVS 15:00

653

Torpedo U-K - SKA-Neva 15:30

654

SaryArka - Dynamo SPb 16:00

655

Molot-Prikamye - Yermak 17:00

656

Rubin - Toros 17:00

657

Ugra - Neftyanik Al 17:00

658

Buran - Khimik Vs 19:00

659

HC Ryazan - Zvezda 19:00

26.01.19

Saturday

660

Yuzhny Ural - Gornyak 15:00

27.01.19

Sunday

661

Sokol Kr - CSK VVS 13:00

662

Metallurg Nk - Lada 14:00

663

Ugra - Toros 14:30

664

Rubin - Neftyanik Al 15:00

665

Buran - Zvezda 17:00

666

HC Ryazan - Khimik Vs 17:00

28.01.19

Monday

667

Zauralye - Tsen Tou 16:30

668

Chelmet - KRS-ORG 16:30

29.01.19

Tuesday

669

Yermak - CSK VVS 14:00

670

Sokol Kr - Lada 15:00

671

Metallurg Nk - Dizel 15:00

672

Ugra - Molot-Prikamye 17:00

673

Rubin - Izhstal 17:00

674

HC Sarov - Khimik Vs 18:30

675

HC Tambov - Zvezda 18:30

676

Buran - SaryArka 19:00

677

HC Ryazan - Torpedo U-K 19:00

678

SKA-Neva - Neftyanik Al 19:00

679

Dynamo SPb - Toros 19:30

30.01.19

Wednesday

680

Zauralye - KRS-ORG 16:30

681

Chelmet - Tsen Tou 16:30

31.01.19

Thursday

682

Yermak - Lada 14:00

683

Sokol Kr - Dizel 15:00

684

Metallurg Nk - Bars 15:00

685

Ugra - Izhstal 17:00

686

Rubin - Molot-Prikamye 17:00

687

HC Sarov - Zvezda 18:30

688

HC Tambov - Khimik Vs 18:30

689

Buran - Torpedo U-K 19:00

690

HC Ryazan - SaryArka 19:00

691

SKA-Neva - Toros 19:00

692

Dynamo SPb - Neftyanik Al 19:30

01.02.19

Friday

693

Yuzhny Ural - Tsen Tou 16:30

694

Gornyak - KRS-ORG 16:30

02.02.19

Saturday

695

Yermak - Dizel 12:00

696

Sokol Kr - Bars 13:00

697

HC Tambov - Torpedo U-K 17:00

698

HC Sarov - SaryArka 17:00

699

SKA-Neva - Molot-Prikamye 17:00

700

Dynamo SPb - Izhstal 17:00

03.02.19

Sunday

702

Gornyak - Tsen Tou 13:00

701

Yuzhny Ural - KRS-ORG 15:00

04.02.19

Monday

703

Yermak - Bars 14:00

704

Toros - HC Ryazan 17:00

705

Lada - Rubin 18:00

706

CSK VVS - Ugra 18:00

707

HC Sarov - Torpedo U-K 18:30

708

Neftyanik Al - Buran 18:30

709

Khimik Vs - Chelmet 18:30

710

HC Tambov - SaryArka 18:30

711

Zvezda - Zauralye 19:00

712

SKA-Neva - Izhstal 19:00

713

Dynamo SPb - Molot-Prikamye 19:30

06.02.19

Wednesday

714

Toros - Buran 17:00

715

Lada - Ugra 18:00

716

CSK VVS - Rubin 18:00

717

Neftyanik Al - HC Ryazan 18:30

718

Khimik Vs - Zauralye 18:30

719

Zvezda - Chelmet 19:00

07.02.19

Thursday

720

Metallurg Nk - Sokol Kr 15:00

08.02.19

Friday

721

Torpedo U-K - Zauralye 15:30

722

SaryArka - Chelmet 16:00

723

Molot-Prikamye - Buran 17:00

724

Toros - HC Tambov 17:00

725

Izhstal - HC Ryazan 18:00

726

Lada - Dynamo SPb 18:00

727

CSK VVS - SKA-Neva 18:00

728

Neftyanik Al - HC Sarov 18:30

729

Khimik Vs - Yuzhny Ural 18:30

730

Bars - Rubin 18:30

731

Zvezda - Gornyak 19:00

732

Dizel - Ugra 19:00

09.02.19

Saturday

734

Yermak - Sokol Kr 12:00

733

Tsen Tou - KRS-ORG 13:00

10.02.19

Sunday

735

Torpedo U-K - Chelmet 14:00

736

SaryArka - Zauralye 14:00

737

Molot-Prikamye - HC Ryazan 15:00

738

Toros - HC Sarov 15:00

739

Izhstal - Buran 16:00

740

Lada - SKA-Neva 16:00

741

CSK VVS - Dynamo SPb 16:00

742

Neftyanik Al - HC Tambov 17:00

743

Khimik Vs - Gornyak 17:00

744

Bars - Ugra 17:00

745

Zvezda - Yuzhny Ural 17:00

746

Dizel - Rubin 17:00

11.02.19

Monday

747

Yermak - Metallurg Nk 14:00

12.02.19

Tuesday

748

Torpedo U-K - Gornyak 15:30

749

SaryArka - Yuzhny Ural 16:00

750

Molot-Prikamye - HC Sarov 17:00

751

Izhstal - HC Tambov 18:00

752

Bars - Dynamo SPb 18:30

753

Dizel - SKA-Neva 19:00

14.02.19

Thursday

754

Torpedo U-K - Yuzhny Ural 15:30

755

SaryArka - Gornyak 16:00

756

Molot-Prikamye - HC Tambov 17:00

757

Izhstal - HC Sarov 18:00

758

Bars - SKA-Neva 18:30

759

Dizel - Dynamo SPb 19:00

15.02.19

Friday

773

Tsen Tou - Khimik Vs 13:30

17.02.19

Sunday

761

KRS-ORG - Khimik Vs 10:00

760

Tsen Tou - Zvezda 13:00

18.02.19

Monday

762

Yuzhny Ural - Izhstal 16:30

763

Zauralye - Toros 16:30

764

Chelmet - Neftyanik Al 16:30

765

Gornyak - Molot-Prikamye 16:30

766

Rubin - Metallurg Nk 17:00

767

Ugra - Sokol Kr 17:00

768

HC Sarov - Lada 18:30

769

HC Tambov - CSK VVS 18:30

770

HC Ryazan - Bars 19:00

771

Buran - Dizel 19:00

772

Dynamo SPb - Yermak 19:30

19.02.19

Tuesday

774

KRS-ORG - Zvezda 14:30

20.02.19

Wednesday

775

Yuzhny Ural - Molot-Prikamye 16:30

776

Zauralye - Neftyanik Al 16:30

777

Chelmet - Toros 16:30

778

Gornyak - Izhstal 16:30

779

Rubin - Sokol Kr 17:00

780

Ugra - Metallurg Nk 17:00

781

HC Sarov - CSK VVS 18:30

782

HC Tambov - Lada 18:30

783

HC Ryazan - Dizel 19:00

784

Buran - Bars 19:00

785

SKA-Neva - Yermak 19:00

21.02.19

Thursday

786

Tsen Tou - SaryArka 13:30

787

KRS-ORG - Torpedo U-K 14:30

22.02.19

Friday

788

Yuzhny Ural - Toros 16:30

789

Zauralye - Izhstal 16:30

790

Chelmet - Molot-Prikamye 16:30

791

Gornyak - Neftyanik Al 16:30

792

Ugra - Yermak 17:00

793

HC Sarov - Dizel 18:30

794

HC Tambov - Bars 18:30

795

HC Ryazan - CSK VVS 19:00

796

Buran - Lada 19:00

797

SKA-Neva - Metallurg Nk 19:00

798

Dynamo SPb - Sokol Kr 19:30

23.02.19

Saturday

800

KRS-ORG - SaryArka 10:00

799

Tsen Tou - Torpedo U-K 13:00

801

Zvezda - Khimik Vs 17:00

24.02.19

Sunday

802

Chelmet - Izhstal 11:00

805

Gornyak - Toros 13:00

803

Yuzhny Ural - Neftyanik Al 15:00

804

Zauralye - Molot-Prikamye 15:00

806

Rubin - Yermak 15:00

807

HC Tambov - Dizel 17:00

808

HC Sarov - Bars 17:00

809

HC Ryazan - Lada 17:00

810

Buran - CSK VVS 17:00

811

SKA-Neva - Sokol Kr 17:00

812

Dynamo SPb - Metallurg Nk 17:00

Standings.

Team GP PTS
1 Neftyanik 42 68
2 SKA-Neva 41 68
3 Toros 43 68
4 Rubin 43 65
5 Lada 44 61
6 Zauralye 44 59
7 Khimik 43 57
8 Ugra 43 57
9 Zvezda 43 57
10 Dynamo 41 56
11 Metallurg 44 54
12 HC Ryazan 43 54
13 Sokol 43 50
14 SaryArka 42 49
15 Chelmet 44 49
16 Bars 43 46
17 CSK VVS 44 46
18 Torpedo 42 46
19 Tsen Tou 44 45
20 Dizel 43 43
21 Yuzhny Ural 43 42
22 Buran 43 41
23 Gornyak 43 36
24 HC Sarov 42 34
25 HC Tambov 42 34
26 Molot-Prikamye 41 31
27 Izhstal 41 29
28 KRS-ORG 44 20
29 Yermak 42 19