Future games

Date # Teams Time (msk)

01.10.20

Thursday

105

Dynamo MO - Lada 19:00

106

Zvezda - CSK VVS 19:00

107

SKA-Neva - Neftyanik 19:00

108

Dynamo SPb - Izhstal 19:30

02.10.20

Friday

109

Rostov - HC Tambov 19:30

03.10.20

Saturday

111

Ugra - Lada 11:00

113

Rubin - CSK VVS 15:00

115

Khimik - Neftyanik 17:00

116

HC Ryazan - Izhstal 17:00

118

Dynamo SPb - Toros 17:00

04.10.20

Sunday

119

Rostov - Buran 13:00

120

Zvezda - Bars 17:00

121

Dynamo MO - Dizel 17:00

05.10.20

Monday

125

Rubin - Lada 17:00

126

Ugra - CSK VVS 17:00

127

Khimik - Izhstal 18:30

128

SKA-Neva - Toros 19:00

129

HC Ryazan - Neftyanik 19:00

06.10.20

Tuesday

131

Dynamo MO - Bars 19:00

132

Zvezda - Dizel 19:00

07.10.20

Wednesday

133

Yuzhny Ural - Metallurg Nk 16:30

134

Khimik - Toros 18:30

08.10.20

Thursday

136

Rubin - Dizel 17:00

137

Ugra - Bars 17:00

09.10.20

Friday

139

HC Tambov - Chelmet 18:30

140

HC Ryazan - Toros 19:00

10.10.20

Saturday

141

Yermak - Zvezda 12:00

143

Ugra - Dizel 15:00

142

Rubin - Bars 16:00

144

CSK VVS - SKA-Neva 16:00

145

Lada - Dynamo SPb 16:00

11.10.20

Sunday

146

Izhstal - Neftyanik 16:00

147

Buran - Chelmet 17:00

148

HC Tambov - Zauralye 17:00

12.10.20

Monday

149

Yermak - Dynamo MO 14:00

150

Sokol - Zvezda 15:00

151

CSK VVS - Dynamo SPb 18:00

152

Lada - SKA-Neva 18:00

13.10.20

Tuesday

153

Toros - Neftyanik 17:00

154

Buran - Zauralye 19:00

155

Rostov - Chelmet 19:30

14.10.20

Wednesday

156

Yermak - Ugra 14:00

157

Sokol - Dynamo MO 15:00

158

Metallurg Nk - Zvezda 15:00

159

Lada - Khimik 18:00

160

CSK VVS - HC Ryazan 18:00

161

Bars - SKA-Neva 18:30

162

HC Tambov - Gornyak 18:30

163

Dizel - Dynamo SPb 19:00

15.10.20

Thursday

164

Toros - Izhstal 17:00

165

Molot-Prikamye - Neftyanik 17:30

166

Rostov - Zauralye 19:30

16.10.20

Friday

167

Yermak - Rubin 14:00

168

Sokol - Ugra 15:00

169

Metallurg Nk - Dynamo MO 15:00

170

CSK VVS - Khimik 18:00

171

Lada - HC Ryazan 18:00

172

Bars - Dynamo SPb 18:30

173

HC Tambov - Yuzhny Ural 18:30

174

Buran - Gornyak 19:00

175

Dizel - SKA-Neva 19:00

17.10.20

Saturday

176

Molot-Prikamye - Izhstal 15:00

18.10.20

Sunday

177

Sokol - Rubin 13:00

178

Metallurg Nk - Ugra 13:00

179

Rostov - Gornyak 13:00

180

Buran - Yuzhny Ural 17:00

181

Dizel - Khimik 17:00

182

Bars - HC Ryazan 17:00

19.10.20

Monday

183

Molot-Prikamye - Toros 17:30

20.10.20

Tuesday

185

Bars - Khimik 14:00

184

Metallurg Nk - Rubin 15:00

186

Dizel - HC Ryazan 19:00

187

Rostov - Yuzhny Ural 19:30

188

Dynamo SPb - Yermak 19:30

21.10.20

Wednesday

189

Zvezda - HC Tambov 19:00

22.10.20

Thursday

190

Zauralye - Chelmet 16:30

191

Izhstal - CSK VVS 18:00

192

Neftyanik - Lada 18:30

193

SKA-Neva - Yermak 19:00

39

Dynamo SPb - Rubin 19:30

23.10.20

Friday

194

Dynamo MO - HC Tambov 19:00

24.10.20

Saturday

195

Gornyak - Chelmet 11:00

196

Izhstal - Lada 16:00

46

SKA-Neva - Rubin 17:00

197

Khimik - Metallurg Nk 17:00

198

Neftyanik - CSK VVS 17:00

199

HC Ryazan - Yermak 17:00

200

Dynamo SPb - Sokol 17:00

25.10.20

Sunday

201

Ugra - HC Tambov 15:00

202

Zvezda - Buran 17:00

203

Dynamo MO - Rostov 17:00

26.10.20

Monday

204

Gornyak - Zauralye 16:30

205

Yuzhny Ural - Chelmet 16:30

206

Toros - CSK VVS 17:00

207

Molot-Prikamye - Lada 17:30

208

Izhstal - Dizel 18:00

209

Neftyanik - Bars 18:30

210

Khimik - Yermak 18:30

211

HC Ryazan - Metallurg Nk 19:00

212

SKA-Neva - Sokol 19:00

27.10.20

Tuesday

213

Rubin - HC Tambov 17:00

214

Zvezda - Rostov 19:00

215

Dynamo MO - Buran 19:00

28.10.20

Wednesday

216

Yuzhny Ural - Zauralye 16:30

218

Toros - Lada 17:00

217

Molot-Prikamye - CSK VVS 17:30

219

Izhstal - Bars 18:00

220

Neftyanik - Dizel 18:30

221

HC Ryazan - Sokol 19:00

222

SKA-Neva - Metallurg Nk 19:00

29.10.20

Thursday

223

Rubin - Rostov 17:00

224

Ugra - Buran 17:00

30.10.20

Friday

225

Toros - Dizel 17:00

226

Molot-Prikamye - Bars 17:30

227

Khimik - Sokol 18:30

228

Dynamo SPb - Metallurg Nk 19:30

31.10.20

Saturday

229

Yuzhny Ural - Gornyak 15:00

230

Rubin - Buran 15:00

231

Ugra - Rostov 15:00

Standings

Team GP PTS
1 Neftyanik 8 14
2 Dizel 7 12
3 Ugra 7 11
4 HC Tambov 7 11
5 Bars 7 10
6 Zauralye 8 9
7 Rostov 6 8
8 CSK VVS 7 8
9 Toros 7 8
10 HC Ryazan 5 8
11 Dynamo SPb 6 7
12 Khimik 6 7
13 Zvezda 8 7
14 Gornyak 8 7
15 Yuzhny Ural 4 7
16 Lada 6 6
17 Yermak 5 6
18 Dynamo MO 8 6
19 Chelmet 8 6
20 Metallurg 2 4
21 Molot-Prikamye 4 4
22 Sokol 5 4
23 SKA-Neva 5 3
24 Buran 6 2
25 Izhstal 8 2
26 Rubin 0 0