Finished

Date # Teams Score online Photo Video

01.10.19

Tuesday

147 Torpedo U-K - HC Tambov 5:2
148 Lada - Yuzhny Ural 6:3
149 CSK VVS - Gornyak 0:3
150 Khimik - Rubin 1:2
151 Dizel - Chelmet 3:2
152 Zvezda - Ugra 4:5 OT

02.10.19

Wednesday

153 Tsen Tou - Torpedo-Gorky 1:2 SO
154 Metallurg Nk - Buran 6:3
155 Molot-Prikamye - Dynamo SPb 1:2 SO
156 Izhstal - SKA-Neva 1:6
157 Neftyanik - Dynamo Tv 2:0

03.10.19

Thursday

159 Zauralye - ORG 3:1
158 Humo - Rubin 1:2
160 Lada - Chelmet 4:2
161 CSK VVS - Yuzhny Ural 3:4
162 Khimik - Ugra 2:3 SO
163 Zvezda - Yermak 4:2

04.10.19

Friday

164 Metallurg Nk - HC Tambov 4:3
165 Nomad - SaryArka 1:2
166 Toros - Dynamo Tv 2:1 SO
167 Izhstal - Dynamo SPb 1:8
168 Neftyanik - SKA-Neva 3:2 OT
169 Bars - HC Ryazan 6:1

05.10.19

Saturday

171 Gornyak - ORG 4:1
170 Humo - Ugra 1:3
172 Zauralye - KRS-BSU 1:0 SO
173 CSK VVS - Chelmet 1:2 SO
174 Khimik - Yermak 5:2
175 Zvezda - Sokol 2:1

06.10.19

Sunday

180 Rostov - Molot-Prikamye 4:3 OT
176 Torpedo U-K - SaryArka 2:1 OT
177 Toros - SKA-Neva 3:5
178 Torpedo-Gorky - HC Ryazan 0:1
179 Neftyanik - Dynamo SPb 2:3

07.10.19

Monday

182 Gornyak - KRS-BSU 1:3
184 Yuzhny Ural - ORG 1:2
183 Zauralye - Tsen Tou 4:0
185 Rubin - Dizel 0:4
181 Humo - Yermak 5:1
186 Khimik - Sokol 2:1 SO

08.10.19

Tuesday

187 Metallurg Nk - Nomad 4:2
188 Toros - Dynamo SPb 1:2
189 Torpedo-Gorky - Bars 3:0
190 Buran - Molot-Prikamye 1:3
191 Rostov - Izhstal 1:3

09.10.19

Wednesday

196 Chelmet - ORG 7:3
192 Metallurg Nk - Nomad 7:2
194 Gornyak - Tsen Tou 4:2
195 Yuzhny Ural - KRS-BSU 4:3 OT
197 Rubin - Lada 5:4 OT
198 Ugra - Dizel 3:2
193 Humo - Sokol 2:3
199 Dynamo Tv - Zvezda 1:2 SO

10.10.19

Thursday

200 SaryArka - Torpedo U-K 4:3
201 HC Tambov - Molot-Prikamye 1:3
202 Buran - Izhstal 4:2
203 HC Ryazan - Bars 3:0
204 Rostov - Neftyanik 1:5

11.10.19

Friday

205 Chelmet - KRS-BSU 2:4
206 Yuzhny Ural - Tsen Tou 3:4 OT
207 Rubin - CSK VVS 1:0 OT
208 Ugra - Lada 1:0
209 Dynamo Tv - Khimik 0:1
210 SKA-Neva - Zvezda 3:1

12.10.19

Saturday

211 Yermak - Dizel 1:5
215 Rostov - Toros 3:6
212 HC Tambov - Izhstal 3:1
213 Buran - Neftyanik 2:1 OT
214 HC Ryazan - Zauralye 2:3

13.10.19

Sunday

217 Chelmet - Tsen Tou 4:2
216 Metallurg Nk - Torpedo U-K 6:3
218 Ugra - CSK VVS 2:1
219 Dynamo Tv - Humo 4:3 OT
220 SKA-Neva - Khimik 2:1
221 Dynamo SPb - Zvezda 2:1

14.10.19

Monday

222 Yermak - Lada 0:2
223 Sokol - Dizel 4:3
224 Metallurg Nk - Torpedo U-K 2:3
225 Bars - Zauralye 7:1
226 HC Tambov - Neftyanik 5:2
227 Buran - Toros 2:3
228 HC Ryazan - Gornyak 1:0

15.10.19

Tuesday

229 ORG - Rubin 1:3
230 SKA-Neva - Humo 3:4 OT
231 Dynamo SPb - Khimik 5:2

16.10.19

Wednesday

232 Yermak - CSK VVS 4:3
233 Sokol - Lada 3:1
234 Molot-Prikamye - SaryArka 1:2
235 Izhstal - Nomad 2:3
236 Torpedo-Gorky - Zauralye 2:1 SO
237 Bars - Gornyak 1:0
238 HC Tambov - Toros 1:2
239 HC Ryazan - Yuzhny Ural 1:2 OT

17.10.19

Thursday

240 KRS-BSU - Rubin 1:3
241 ORG - Ugra 1:2 SO
242 Zvezda - Rostov 1:2 SO
243 Dynamo SPb - Humo 2:1 SO

18.10.19

Friday

244 Sokol - CSK VVS 2:3
245 Molot-Prikamye - Nomad 7:1
246 Izhstal - SaryArka 3:2 SO
247 Torpedo-Gorky - Gornyak 0:2
248 Bars - Yuzhny Ural 1:4
249 Dizel - Dynamo Tv 5:2
250 HC Ryazan - Chelmet 1:2 SO

19.10.19

Saturday

251 KRS-BSU - Ugra 1:4
252 Tsen Tou - Rubin 2:3
253 Khimik - Rostov 3:1
254 Zvezda - Buran 3:2 OT

20.10.19

Sunday

255 ORG - Yermak 5:3
256 Molot-Prikamye - Torpedo U-K 1:2 OT
257 Toros - Nomad 0:2
260 Torpedo-Gorky - Yuzhny Ural 2:1
258 Izhstal - Metallurg Nk 0:2
259 Lada - Dynamo Tv 4:0
261 Neftyanik - SaryArka 2:1
262 Bars - Chelmet 5:0
263 Dizel - SKA-Neva 3:4 OT

21.10.19

Monday

264 Tsen Tou - Ugra 0:1
265 Humo - Rostov 2:1
266 Khimik - Buran 3:2 SO
267 Zvezda - HC Tambov 2:1 SO

22.10.19

Tuesday

268 KRS-BSU - Yermak 1:3
269 ORG - Sokol 1:3
271 Gornyak - Zauralye 4:2
270 Molot-Prikamye - Metallurg Nk 2:1 OT
272 Toros - SaryArka 3:0
273 Izhstal - Torpedo U-K 1:3
274 Lada - SKA-Neva 3:4
275 CSK VVS - Dynamo Tv 2:1
276 Torpedo-Gorky - Chelmet 2:1 SO
277 Neftyanik - Nomad 2:1 OT
278 Dizel - Dynamo SPb 2:1 SO

Future games

Date # Teams Time (msk)

23.10.19

Wednesday

280

Rubin - HC Ryazan 17:00

279

Humo - Buran 17:30

281

Khimik - HC Tambov 18:30

24.10.19

Thursday

283

Tsen Tou - Yermak 13:30

282

KRS-BSU - Sokol 14:30

285

Yuzhny Ural - Zauralye 16:30

284

Toros - Metallurg Nk 17:00

286

Lada - Dynamo SPb 18:00

287

CSK VVS - SKA-Neva 18:00

288

Neftyanik - Torpedo U-K 18:30

25.10.19

Friday

290

Rubin - Bars 17:00

291

Ugra - HC Ryazan 17:00

289

Humo - HC Tambov 17:30

26.10.19

Saturday

293

Chelmet - Zauralye 12:00

292

Tsen Tou - Sokol 13:00

300

Rostov - Dizel 13:00

294

Yuzhny Ural - Gornyak 15:00

295

Toros - Torpedo U-K 15:00

296

Izhstal - Molot-Prikamye 16:00

297

CSK VVS - Dynamo SPb 16:00

298

Dynamo Tv - ORG 17:00

299

Neftyanik - Metallurg Nk 17:00

27.10.19

Sunday

301

Ugra - Bars 14:30

302

Rubin - Torpedo-Gorky 15:00

303

Khimik - Zvezda 17:00

28.10.19

Monday

304

Yermak - HC Ryazan 14:00

305

SaryArka - Nomad 16:00

306

Chelmet - Gornyak 16:30

307

Dynamo Tv - KRS-BSU 19:00

308

Buran - Dizel 19:00

309

SKA-Neva - ORG 19:00

310

Rostov - Lada 19:30

29.10.19

Tuesday

311

Ugra - Torpedo-Gorky 17:00

312

Zvezda - Humo 19:00

30.10.19

Wednesday

313

Yermak - Bars 14:00

314

Sokol - HC Ryazan 15:00

315

Torpedo U-K - Nomad 15:30

317

HC Tambov - Dizel 18:30

318

Dynamo Tv - Tsen Tou 19:00

319

Buran - Lada 19:00

321

Dynamo SPb - ORG 19:30

322

Rostov - CSK VVS 19:30

31.10.19

Thursday

316

Chelmet - Yuzhny Ural 16:30

323

Zauralye - Rubin 17:00

324

Molot-Prikamye - Toros 17:00

325

Izhstal - Neftyanik 18:00

326

Khimik - Humo 18:30

Standings

Team GP PTS
1 Ugra 17 32
2 SKA-Neva 18 31
3 Dynamo SPb 16 30
4 Rubin 17 29
5 Zvezda 17 27
6 Lada 17 25
7 Toros 17 25
8 Metallurg 16 22
9 Torpedo U-K 16 22
10 Gornyak 17 21
11 Molot-Prikamye 18 21
12 Zauralye 17 20
13 Neftyanik 17 19
14 SaryArka 17 19
15 Bars 17 18
16 Dizel 17 18
17 Sokol 15 18
18 Khimik 16 18
19 ORG 16 17
20 Yuzhny Ural 16 17
21 Chelmet 16 17
22 CSK VVS 16 17
23 Humo 15 15
24 HC Tambov 15 15
25 Buran 17 15
26 Dynamo Tv 17 15
27 Nomad 17 14
28 KRS-BSU 16 14
29 HC Ryazan 16 14
30 Torpedo-Gorky 16 13
31 Izhstal 18 12
32 Yermak 16 11
33 Rostov 17 11
34 Tsen Tou 14 8