Finished

Date # Teams Score online Photo Video

05.09.19

Thursday

1 SaryArka - Rubin 2:3 SO

06.09.19

Friday

2 Metallurg Nk - Ugra 5:6 SO
3 Molot-Prikamye - Zauralye 3:4
4 Izhstal - Gornyak 1:2 SO
5 Lada - CSK VVS 3:0
6 Buran - HC Tambov 1:2 OT
7 Dizel - ORG 0:3
8 Rostov - Dynamo Tv 1:2 SO
918 Dynamo SPb - SKA-Neva 2:3 SO

07.09.19

Saturday

9 Nomad - Rubin 1:5
10 SaryArka - Yermak 3:2 SO
12 Torpedo-Gorky - Bars 1:5
11 Zvezda - HC Ryazan 2:0

08.09.19

Sunday

13 Metallurg Nk - Sokol 3:2
14 Molot-Prikamye - Gornyak 6:1
15 Toros - Yuzhny Ural 2:1
16 Izhstal - Zauralye 2:1
17 Lada - ORG 7:2
18 Buran - Dynamo Tv 3:2
19 Dizel - KRS-BSU 8:1
20 Neftyanik - Chelmet 2:4
21 Rostov - SKA-Neva 2:4

09.09.19

Monday

22 Torpedo U-K - Rubin 1:2
23 Nomad - Yermak 3:2
24 SaryArka - Ugra 3:4
25 Khimik - HC Ryazan 3:2 OT
26 Zvezda - Bars 5:1

10.09.19

Tuesday

28 Toros - Gornyak 4:1
27 Molot-Prikamye - Yuzhny Ural 1:0
29 Izhstal - Chelmet 3:2
30 Lada - KRS-BSU 3:2
31 CSK VVS - ORG 5:2
32 HC Tambov - Dynamo Tv 4:1
33 Neftyanik - Zauralye 3:2
34 Buran - SKA-Neva 4:5 SO
35 Dizel - Tsen Tou 6:0
36 Rostov - Dynamo SPb 1:2 OT

11.09.19

Wednesday

37 Torpedo U-K - Yermak 3:2
38 Nomad - Ugra 1:5
39 SaryArka - Sokol 0:3
40 Humo - HC Ryazan 5:0
41 Khimik - Bars 3:4 SO
42 Zvezda - Torpedo-Gorky 2:1

12.09.19

Thursday

43 Metallurg Nk - Rubin 0:1 SO
45 Toros - Zauralye 3:2 OT
44 Molot-Prikamye - Chelmet 3:4 OT
46 Izhstal - Yuzhny Ural 0:2
47 Lada - Tsen Tou 3:2 OT
48 CSK VVS - KRS-BSU 4:3 SO
49 Neftyanik - Gornyak 2:3 OT
50 HC Tambov - SKA-Neva 2:3 OT
51 Buran - Dynamo SPb 2:4

13.09.19

Friday

52 Torpedo U-K - Ugra 1:0
53 Nomad - Sokol 4:3
54 Humo - Bars 3:2
55 Khimik - Torpedo-Gorky 3:1

14.09.19

Saturday

56 Metallurg Nk - Yermak 2:3 SO
57 Toros - Chelmet 1:2
58 CSK VVS - Tsen Tou 3:4 SO
59 Neftyanik - Yuzhny Ural 3:4 OT
60 HC Tambov - Dynamo SPb 1:2 OT
61 Buran - Rostov 5:0

15.09.19

Sunday

62 Torpedo U-K - Sokol 2:3 SO
63 Humo - Torpedo-Gorky 1:2 SO
65 HC Ryazan - Dizel 1:0 SO
64 Dynamo Tv - SaryArka 0:1 OT

16.09.19

Monday

67 Zauralye - Zvezda 1:2
68 HC Tambov - Rostov 3:2 OT
320 SKA-Neva - KRS-BSU 4:3

17.09.19

Tuesday

69 Rubin - Molot-Prikamye 5:1
70 Ugra - Izhstal 3:2
664 Toros - Neftyanik 2:1
71 Bars - Dizel 4:1
72 Dynamo Tv - Nomad 3:2 SO
73 SKA-Neva - SaryArka 2:1
74 HC Ryazan - Lada 1:3

18.09.19

Wednesday

75 Tsen Tou - ORG 1:3
76 Gornyak - Zvezda 1:2
77 Zauralye - Khimik 3:0

19.09.19

Thursday

78 Rubin - Izhstal 3:1
79 Ugra - Molot-Prikamye 4:3 OT
81 Torpedo-Gorky - Dizel 1:3
82 Bars - Lada 1:3
80 Dynamo Tv - Torpedo U-K 1:2 SO
83 SKA-Neva - Nomad 5:2
84 HC Ryazan - CSK VVS 1:2 SO
85 Dynamo SPb - SaryArka 2:1
86 Rostov - Buran 3:1

20.09.19

Friday

87 Tsen Tou - KRS-BSU 5:4 SO
88 Gornyak - Khimik 3:2
90 Yuzhny Ural - Zvezda 3:4
89 Zauralye - Humo 3:0

21.09.19

Saturday

92 Ugra - Toros 3:2 SO
91 Rubin - Neftyanik 1:3
94 Torpedo-Gorky - Lada 2:3 OT
93 Dynamo Tv - Metallurg Nk 4:2
95 Bars - CSK VVS 5:2
96 HC Tambov - Buran 3:2 SO
97 SKA-Neva - Torpedo U-K 3:2 SO
98 Dynamo SPb - Nomad 7:0

22.09.19

Sunday

99 ORG - KRS-BSU 2:1
103 Chelmet - Zvezda 1:3
100 Yermak - Molot-Prikamye 5:2
101 Sokol - Izhstal 3:0
102 Gornyak - Humo 3:2
104 Yuzhny Ural - Khimik 0:5

23.09.19

Monday

105 SaryArka - Rostov 6:0
106 Rubin - Toros 2:3 SO
107 Ugra - Neftyanik 3:2
108 Torpedo-Gorky - CSK VVS 2:6
109 SKA-Neva - Metallurg Nk 4:5 OT
110 Dynamo SPb - Torpedo U-K 4:3 OT

24.09.19

Tuesday

111 ORG - HC Ryazan 4:1
112 Yermak - Izhstal 3:2 SO
113 Sokol - Molot-Prikamye 0:6
114 Chelmet - Khimik 4:2
115 Yuzhny Ural - Humo 3:2

25.09.19

Wednesday

116 Nomad - Rostov 1:2
117 SaryArka - Buran 4:0
118 Dizel - Zauralye 0:1
119 Dynamo SPb - Metallurg Nk 4:1

26.09.19

Thursday

120 KRS-BSU - HC Ryazan 1:0
121 ORG - Bars 2:1
122 Yermak - Neftyanik 2:3
123 Sokol - Toros 1:2 SO
124 Chelmet - Humo 1:2

27.09.19

Friday

125 Torpedo U-K - Rostov 5:4
126 Nomad - Buran 2:1
127 SaryArka - HC Tambov 2:1
128 Lada - Zauralye 1:4
129 Dizel - Gornyak 2:4

28.09.19

Saturday

131 ORG - Torpedo-Gorky 3:1
133 Yermak - Toros 1:4
132 Tsen Tou - HC Ryazan 3:4
134 Sokol - Neftyanik 2:1
130 KRS-BSU - Bars 3:1
135 Molot-Prikamye - Dynamo Tv 0:1

29.09.19

Sunday

136 Torpedo U-K - Buran 2:3 OT
137 Nomad - HC Tambov 1:0
138 Lada - Gornyak 3:2 OT
139 CSK VVS - Zauralye 3:2
140 Dizel - Yuzhny Ural 3:4
141 Zvezda - Rubin 3:4 OT

30.09.19

Monday

143 Tsen Tou - Bars 3:4
142 KRS-BSU - Torpedo-Gorky 4:1
144 Metallurg Nk - Rostov 4:1
145 Molot-Prikamye - SKA-Neva 3:2
146 Izhstal - Dynamo Tv 3:2 SO

01.10.19

Tuesday

147 Torpedo U-K - HC Tambov 5:2
148 Lada - Yuzhny Ural 6:3
149 CSK VVS - Gornyak 0:3
150 Khimik - Rubin 1:2
151 Dizel - Chelmet 3:2
152 Zvezda - Ugra 4:5 OT

02.10.19

Wednesday

153 Tsen Tou - Torpedo-Gorky 1:2 SO
154 Metallurg Nk - Buran 6:3
155 Molot-Prikamye - Dynamo SPb 1:2 SO
156 Izhstal - SKA-Neva 1:6
157 Neftyanik - Dynamo Tv 2:0

03.10.19

Thursday

159 Zauralye - ORG 3:1
158 Humo - Rubin 1:2
160 Lada - Chelmet 4:2
161 CSK VVS - Yuzhny Ural 3:4
162 Khimik - Ugra 2:3 SO
163 Zvezda - Yermak 4:2

04.10.19

Friday

164 Metallurg Nk - HC Tambov 4:3
165 Nomad - SaryArka 1:2
166 Toros - Dynamo Tv 2:1 SO
167 Izhstal - Dynamo SPb 1:8
168 Neftyanik - SKA-Neva 3:2 OT
169 Bars - HC Ryazan 6:1

05.10.19

Saturday

171 Gornyak - ORG 4:1
170 Humo - Ugra 1:3
172 Zauralye - KRS-BSU 1:0 SO
173 CSK VVS - Chelmet 1:2 SO
174 Khimik - Yermak 5:2
175 Zvezda - Sokol 2:1

06.10.19

Sunday

180 Rostov - Molot-Prikamye 4:3 OT
176 Torpedo U-K - SaryArka 2:1 OT
177 Toros - SKA-Neva 3:5
178 Torpedo-Gorky - HC Ryazan 0:1
179 Neftyanik - Dynamo SPb 2:3

07.10.19

Monday

182 Gornyak - KRS-BSU 1:3
184 Yuzhny Ural - ORG 1:2
183 Zauralye - Tsen Tou 4:0
185 Rubin - Dizel 0:4
181 Humo - Yermak 5:1
186 Khimik - Sokol 2:1 SO

08.10.19

Tuesday

187 Metallurg Nk - Nomad 4:2
188 Toros - Dynamo SPb 1:2
189 Torpedo-Gorky - Bars 3:0
190 Buran - Molot-Prikamye 1:3
191 Rostov - Izhstal 1:3

09.10.19

Wednesday

196 Chelmet - ORG 7:3
192 Metallurg Nk - Nomad 7:2
194 Gornyak - Tsen Tou 4:2
195 Yuzhny Ural - KRS-BSU 4:3 OT
197 Rubin - Lada 5:4 OT
198 Ugra - Dizel 3:2
193 Humo - Sokol 2:3
199 Dynamo Tv - Zvezda 1:2 SO

10.10.19

Thursday

200 SaryArka - Torpedo U-K 4:3
201 HC Tambov - Molot-Prikamye 1:3
202 Buran - Izhstal 4:2
203 HC Ryazan - Bars 3:0
204 Rostov - Neftyanik 1:5

11.10.19

Friday

205 Chelmet - KRS-BSU 2:4
206 Yuzhny Ural - Tsen Tou 3:4 OT
207 Rubin - CSK VVS 1:0 OT
208 Ugra - Lada 1:0
209 Dynamo Tv - Khimik 0:1
210 SKA-Neva - Zvezda 3:1

12.10.19

Saturday

211 Yermak - Dizel 1:5
215 Rostov - Toros 3:6
212 HC Tambov - Izhstal 3:1
213 Buran - Neftyanik 2:1 OT
214 HC Ryazan - Zauralye 2:3

13.10.19

Sunday

217 Chelmet - Tsen Tou 4:2
216 Metallurg Nk - Torpedo U-K 6:3
218 Ugra - CSK VVS 2:1
219 Dynamo Tv - Humo 4:3 OT
220 SKA-Neva - Khimik 2:1
221 Dynamo SPb - Zvezda 2:1

14.10.19

Monday

222 Yermak - Lada 0:2
223 Sokol - Dizel 4:3
224 Metallurg Nk - Torpedo U-K 2:3
225 Bars - Zauralye 7:1
226 HC Tambov - Neftyanik 5:2
227 Buran - Toros 2:3
228 HC Ryazan - Gornyak 1:0

15.10.19

Tuesday

229 ORG - Rubin 1:3
230 SKA-Neva - Humo 3:4 OT
231 Dynamo SPb - Khimik 5:2

16.10.19

Wednesday

232 Yermak - CSK VVS 4:3
233 Sokol - Lada 3:1
234 Molot-Prikamye - SaryArka 1:2
235 Izhstal - Nomad 2:3
236 Torpedo-Gorky - Zauralye 2:1 SO
237 Bars - Gornyak 1:0
238 HC Tambov - Toros 1:2
239 HC Ryazan - Yuzhny Ural 1:2 OT

17.10.19

Thursday

240 KRS-BSU - Rubin 1:3
241 ORG - Ugra 1:2 SO
242 Zvezda - Rostov 1:2 SO
243 Dynamo SPb - Humo 2:1 SO

18.10.19

Friday

244 Sokol - CSK VVS 2:3
245 Molot-Prikamye - Nomad 7:1
246 Izhstal - SaryArka 3:2 SO
247 Torpedo-Gorky - Gornyak 0:2
248 Bars - Yuzhny Ural 1:4
249 Dizel - Dynamo Tv 5:2
250 HC Ryazan - Chelmet 1:2 SO

19.10.19

Saturday

251 KRS-BSU - Ugra 1:4
252 Tsen Tou - Rubin 2:3
253 Khimik - Rostov 3:1
254 Zvezda - Buran 3:2 OT

20.10.19

Sunday

255 ORG - Yermak 5:3
256 Molot-Prikamye - Torpedo U-K 1:2 OT
257 Toros - Nomad 0:2
260 Torpedo-Gorky - Yuzhny Ural 2:1
258 Izhstal - Metallurg Nk 0:2
259 Lada - Dynamo Tv 4:0
261 Neftyanik - SaryArka 2:1
262 Bars - Chelmet 5:0
263 Dizel - SKA-Neva 3:4 OT

21.10.19

Monday

264 Tsen Tou - Ugra 0:1
265 Humo - Rostov 2:1
266 Khimik - Buran 3:2 SO
267 Zvezda - HC Tambov 2:1 SO

22.10.19

Tuesday

268 KRS-BSU - Yermak 1:3
269 ORG - Sokol 1:3
271 Gornyak - Zauralye 4:2
270 Molot-Prikamye - Metallurg Nk 2:1 OT
272 Toros - SaryArka 3:0
273 Izhstal - Torpedo U-K 1:3
274 Lada - SKA-Neva 3:4
275 CSK VVS - Dynamo Tv 2:1
276 Torpedo-Gorky - Chelmet 2:1 SO
277 Neftyanik - Nomad 2:1 OT
278 Dizel - Dynamo SPb 2:1 SO

23.10.19

Wednesday

280 Rubin - HC Ryazan 3:2 OT
279 Humo - Buran 6:2
281 Khimik - HC Tambov 0:3

24.10.19

Thursday

283 Tsen Tou - Yermak 3:4 SO
282 KRS-BSU - Sokol 3:6
285 Yuzhny Ural - Zauralye 1:5
284 Toros - Metallurg Nk 2:1
286 Lada - Dynamo SPb 3:4 SO
287 CSK VVS - SKA-Neva 4:2
288 Neftyanik - Torpedo U-K 3:1

25.10.19

Friday

290 Rubin - Bars 2:1 SO
291 Ugra - HC Ryazan 3:1
289 Humo - HC Tambov 3:2

26.10.19

Saturday

293 Chelmet - Zauralye 4:0
292 Tsen Tou - Sokol 1:5
300 Rostov - Dizel 2:1 SO
294 Yuzhny Ural - Gornyak 1:2 SO
295 Toros - Torpedo U-K 2:1
296 Izhstal - Molot-Prikamye 0:2
297 CSK VVS - Dynamo SPb 1:3
298 Dynamo Tv - ORG 4:2
299 Neftyanik - Metallurg Nk 6:5 SO

27.10.19

Sunday

301 Ugra - Bars 4:2
302 Rubin - Torpedo-Gorky 2:1
303 Khimik - Zvezda 1:2

28.10.19

Monday

304 Yermak - HC Ryazan 1:4
305 SaryArka - Nomad 2:1
306 Chelmet - Gornyak 0:1 SO
307 Dynamo Tv - KRS-BSU 5:2
308 Buran - Dizel 4:3 SO
309 SKA-Neva - ORG 3:2
310 Rostov - Lada 5:6

29.10.19

Tuesday

311 Ugra - Torpedo-Gorky 1:2 OT
312 Zvezda - Humo 7:2

30.10.19

Wednesday

313 Yermak - Bars 4:7
314 Sokol - HC Ryazan 2:1 SO
315 Torpedo U-K - Nomad 2:1
317 HC Tambov - Dizel 2:1
318 Dynamo Tv - Tsen Tou 2:1
319 Buran - Lada 0:2
321 Dynamo SPb - ORG 7:1
322 Rostov - CSK VVS 2:0

31.10.19

Thursday

316 Chelmet - Yuzhny Ural 4:1
323 Zauralye - Rubin 1:2
324 Molot-Prikamye - Toros 1:2
325 Izhstal - Neftyanik 2:1
326 Khimik - Humo 1:3

01.11.19

Friday

327 Yermak - Torpedo-Gorky 3:4 SO
328 Sokol - Bars 3:1
329 SaryArka - Metallurg Nk 3:1
330 HC Tambov - Lada 2:4
331 Buran - CSK VVS 2:6
332 SKA-Neva - Tsen Tou 6:1
333 Dynamo SPb - KRS-BSU 4:0

02.11.19

Saturday

335 Gornyak - Rubin 3:4 SO
334 SaryArka - Metallurg Nk 2:1 SO
336 Zauralye - Ugra 4:3
337 Molot-Prikamye - Neftyanik 0:2
338 Izhstal - Toros 2:6

03.11.19

Sunday

339 ORG - Rostov 3:4 SO
340 Sokol - Torpedo-Gorky 1:2 SO
341 Nomad - Torpedo U-K 0:1
342 HC Tambov - CSK VVS 5:4 SO
343 HC Ryazan - Dynamo Tv 4:1
344 Dizel - Zvezda 4:1
345 Dynamo SPb - Tsen Tou 5:1

04.11.19

Monday

346 Gornyak - Ugra 4:3
347 Yuzhny Ural - Rubin 5:2

05.11.19

Tuesday

348 ORG - Buran 5:4
349 KRS-BSU - Rostov 3:2 SO
350 Nomad - Metallurg Nk 7:2
351 SaryArka - Torpedo U-K 4:3
352 Zauralye - Yermak 2:1 OT
353 Lada - Zvezda 7:4
354 Bars - Dynamo Tv 2:3 SO
355 Dizel - Khimik 1:3
356 HC Ryazan - SKA-Neva 0:2

06.11.19

Wednesday

357 Nomad - Metallurg Nk 4:5 SO
358 Chelmet - Rubin 2:3 OT
359 Yuzhny Ural - Ugra 3:2
360 Toros - Molot-Prikamye 4:3 OT
361 Neftyanik - Izhstal 3:0

07.11.19

Thursday

364 Tsen Tou - Rostov 0:4
362 KRS-BSU - Buran 2:4
363 ORG - HC Tambov 4:2
365 Gornyak - Yermak 4:3
366 Zauralye - Sokol 4:2
367 Lada - Khimik 4:6
368 CSK VVS - Zvezda 5:3
369 Torpedo-Gorky - Dynamo Tv 2:1 OT
370 Bars - SKA-Neva 4:3
371 Dizel - Humo 7:1
372 HC Ryazan - Dynamo SPb 1:0

08.11.19

Friday

373 Chelmet - Ugra 2:3
374 Toros - Izhstal 2:1 SO
375 Neftyanik - Molot-Prikamye 2:1

09.11.19

Saturday

376 KRS-BSU - HC Tambov 4:1
377 Tsen Tou - Buran 2:3
379 Gornyak - Sokol 1:5
383 Torpedo-Gorky - SKA-Neva 0:3
378 Torpedo U-K - SaryArka 0:2
380 Yuzhny Ural - Yermak 4:2
381 Lada - Humo 4:3 SO
382 CSK VVS - Khimik 2:4
384 Bars - Dynamo SPb 3:1

11.11.19

Monday

385 Tsen Tou - HC Tambov 5:1
386 Metallurg Nk - Zauralye 2:3
387 Nomad - SaryArka 3:2 SO
390 CSK VVS - Humo 5:2
388 Chelmet - Yermak 1:2 OT
389 Yuzhny Ural - Sokol 0:5
391 Torpedo-Gorky - Dynamo SPb 1:4
392 Zvezda - ORG 4:2
393 Rostov - HC Ryazan 2:0

12.11.19

Tuesday

394 Molot-Prikamye - Toros 4:3 OT
395 SKA-Neva - Dynamo Tv 2:1 OT

13.11.19

Wednesday

396 Metallurg Nk - Gornyak 1:3
397 Chelmet - Sokol 2:1
398 Lada - Dizel 2:1
399 Khimik - ORG 2:1
400 Buran - HC Ryazan 4:1
401 Zvezda - KRS-BSU 3:1
402 Rostov - Bars 3:6

14.11.19

Thursday

403 Torpedo U-K - Zauralye 0:2
404 Molot-Prikamye - Neftyanik 1:3
405 Izhstal - Toros 2:5
406 Dynamo SPb - Dynamo Tv 2:1

15.11.19

Friday

407 Metallurg Nk - Yuzhny Ural 6:1
409 Rubin - Ugra 3:1
408 Humo - ORG 5:2
410 CSK VVS - Dizel 0:2
411 Khimik - KRS-BSU 1:0
412 HC Tambov - HC Ryazan 3:0
413 Buran - Bars 2:4
414 Zvezda - Tsen Tou 5:0
415 Rostov - Torpedo-Gorky 1:5

16.11.19

Saturday

416 Nomad - Zauralye 1:2
417 Torpedo U-K - Gornyak 5:2
418 Izhstal - Neftyanik 1:3

17.11.19

Sunday

419 Metallurg Nk - Chelmet 2:0
420 Humo - KRS-BSU 2:3
421 Khimik - Tsen Tou 0:1 SO
422 HC Tambov - Bars 1:5
423 Buran - Torpedo-Gorky 3:2 OT
424 Dynamo SPb - SKA-Neva 0:2

18.11.19

Monday

425 Yermak - Rubin 1:2 SO
426 Sokol - Ugra 1:3
427 Torpedo U-K - Yuzhny Ural 3:2
428 Nomad - Gornyak 3:2
429 SaryArka - Zauralye 2:3 OT
430 Toros - Neftyanik 2:1 OT
431 CSK VVS - Lada 1:2 SO

19.11.19

Tuesday

433 Yermak - Rubin 1:2
432 ORG - Zvezda 2:3 OT
434 Sokol - Ugra 2:0
435 Humo - Tsen Tou 4:2
437 HC Tambov - Torpedo-Gorky 3:1
436 Dynamo Tv - SKA-Neva 0:2
438 HC Ryazan - Molot-Prikamye 1:4

20.11.19

Wednesday

439 Torpedo U-K - Chelmet 2:3 SO
440 Nomad - Yuzhny Ural 2:1
441 SaryArka - Gornyak 5:3
442 Dizel - Lada 2:1

21.11.19

Thursday

443 KRS-BSU - Zvezda 2:3
444 ORG - Khimik 1:2
445 Bars - Molot-Prikamye 4:1
446 Dynamo Tv - Dynamo SPb 3:2 SO
447 HC Ryazan - Izhstal 1:4

22.11.19

Friday

450 Nomad - Chelmet 1:2 SO
448 Yermak - Ugra 1:3
449 Sokol - Rubin 2:5
451 SaryArka - Yuzhny Ural 1:4
452 Zauralye - Metallurg Nk 3:2 SO
453 Dizel - CSK VVS 2:0
454 Rostov - Buran 1:4

23.11.19

Saturday

456 KRS-BSU - Khimik 3:6
457 ORG - Humo 1:3
455 Yermak - Ugra 2:7
458 Tsen Tou - Zvezda 1:4
459 Sokol - Rubin 1:2
461 Torpedo-Gorky - Molot-Prikamye 3:0
460 Bars - Izhstal 5:2
462 HC Ryazan - Neftyanik 0:3
463 SKA-Neva - Dynamo SPb 3:2 OT

24.11.19

Sunday

465 Gornyak - Metallurg Nk 3:5
468 Rostov - HC Tambov 0:2
464 SaryArka - Chelmet 4:2
466 Zauralye - Torpedo U-K 2:3 OT
467 Lada - CSK VVS 4:2

25.11.19

Monday

470 Tsen Tou - Khimik 2:1 OT
469 KRS-BSU - Humo 2:3
471 Bars - Neftyanik 3:1
472 Torpedo-Gorky - Izhstal 3:2
473 SKA-Neva - Dynamo Tv 5:4

26.11.19

Tuesday

474 Gornyak - Torpedo U-K 5:3
475 Zauralye - Nomad 1:3
476 Yuzhny Ural - Metallurg Nk 3:4
477 Buran - HC Tambov 1:4
478 HC Ryazan - Toros 2:9

27.11.19

Wednesday

479 Tsen Tou - Humo 1:0
480 Torpedo-Gorky - Neftyanik 2:3
481 Zvezda - Dizel 3:2 OT
482 Dynamo SPb - Dynamo Tv 6:0

28.11.19

Thursday

486 Chelmet - Metallurg Nk 4:2
483 Sokol - Rostov 3:2 OT
484 Gornyak - Nomad 3:2 SO
485 Zauralye - SaryArka 0:1
487 Yuzhny Ural - Torpedo U-K 3:1
488 Molot-Prikamye - ORG 1:3
489 Bars - Toros 3:2

29.11.19

Friday

490 Ugra - Rubin 2:3 SO
491 Khimik - Dizel 1:0
492 Zvezda - Lada 3:1

30.11.19

Saturday

493 Yermak - Rostov 1:2 SO
495 Chelmet - Torpedo U-K 3:1
494 Sokol - Buran 5:1
496 Gornyak - SaryArka 1:2 SO
500 Torpedo-Gorky - Toros 0:1 OT
497 Yuzhny Ural - Nomad 5:2
498 Molot-Prikamye - KRS-BSU 3:0
499 Izhstal - ORG 3:2 OT
501 SKA-Neva - Dynamo SPb 0:6

01.12.19

Sunday

502 Humo - Dizel 7:1
503 Zvezda - CSK VVS 5:0
504 Khimik - Lada 3:2

02.12.19

Monday

505 Yermak - Buran 5:2
506 Sokol - HC Tambov 6:1
507 Metallurg Nk - HC Ryazan 2:3
508 Chelmet - Nomad 2:1 SO
509 Yuzhny Ural - SaryArka 5:0
510 Molot-Prikamye - Tsen Tou 3:2 OT
511 Izhstal - KRS-BSU 5:1
512 Neftyanik - ORG 4:3

03.12.19

Tuesday

514 Ugra - Rostov 4:3
513 Humo - Lada 2:4
516 Khimik - CSK VVS 3:2
515 Dynamo Tv - SKA-Neva 3:4

04.12.19

Wednesday

517 Yermak - HC Tambov 4:1
518 Metallurg Nk - Bars 3:1
519 Zauralye - Gornyak 3:2
520 Chelmet - SaryArka 1:5
521 Toros - ORG 5:3
522 Izhstal - Tsen Tou 6:3
523 Neftyanik - KRS-BSU 3:2

05.12.19

Thursday

524 Torpedo U-K - HC Ryazan 1:3
526 Rubin - Rostov 3:2
527 Ugra - Buran 2:3 SO
525 Humo - CSK VVS 4:3 OT
528 Dynamo Tv - Dynamo SPb 2:0

06.12.19

Friday

529 Metallurg Nk - Torpedo-Gorky 2:1
530 Zauralye - Yuzhny Ural 5:0
531 Toros - KRS-BSU 3:2
532 Neftyanik - Tsen Tou 4:3 OT

07.12.19

Saturday

533 Nomad - HC Ryazan 0:1 SO
534 Torpedo U-K - Bars 2:5
535 Ugra - HC Tambov 2:3
536 Rubin - Buran 3:0
537 Dizel - Molot-Prikamye 3:2 OT
538 Zvezda - Khimik 2:1

08.12.19

Sunday

539 Gornyak - Chelmet 5:1
540 Toros - Tsen Tou 4:3
541 Dynamo Tv - Yermak 5:4 OT
542 SKA-Neva - Sokol 3:2 OT

09.12.19

Monday

543 Torpedo U-K - Torpedo-Gorky 6:0
544 Nomad - Bars 4:7
545 SaryArka - HC Ryazan 1:2
546 Rubin - HC Tambov 3:2
547 Lada - Molot-Prikamye 3:1
548 Dizel - Izhstal 2:4

10.12.19

Tuesday

549 ORG - Metallurg Nk 3:4 OT
551 Yuzhny Ural - Chelmet 2:1
550 Humo - Zvezda 2:3 SO
552 SKA-Neva - Yermak 3:5
553 Dynamo SPb - Sokol 3:2

11.12.19

Wednesday

555 Nomad - Torpedo-Gorky 3:4 SO
556 SaryArka - Bars 3:5
557 Humo - Zvezda 1:2 OT
558 Lada - Izhstal 4:1
559 CSK VVS - Molot-Prikamye 4:3 SO
560 Dizel - Neftyanik 2:1

12.12.19

Thursday

561 KRS-BSU - Metallurg Nk 3:6
562 Dynamo Tv - Sokol 0:3
563 Buran - Zauralye 2:3 OT
564 Dynamo SPb - Yermak 5:0

13.12.19

Friday

566 ORG - Torpedo U-K 4:3 OT
567 SaryArka - Torpedo-Gorky 2:1 SO
568 Lada - Neftyanik 0:2
569 CSK VVS - Izhstal 0:3
570 Dizel - Toros 2:1

14.12.19

Saturday

571 Tsen Tou - Metallurg Nk 1:4
577 Rostov - Yuzhny Ural 4:2
572 Humo - Khimik 2:4
573 Dynamo Tv - Rubin 2:1 OT
574 HC Tambov - Zauralye 1:2 OT
576 SKA-Neva - Ugra 5:3

15.12.19

Sunday

578 KRS-BSU - Torpedo U-K 1:6
579 ORG - Nomad 6:3
580 Humo - Khimik 3:0
581 CSK VVS - Neftyanik 0:1
582 Lada - Toros 2:1

16.12.19

Monday

585 SKA-Neva - Rubin 2:1 OT
586 HC Ryazan - Bars 2:5
587 Dynamo SPb - Ugra 0:2
588 Rostov - Chelmet 1:3

17.12.19

Tuesday

591 Tsen Tou - Torpedo U-K 2:3
589 KRS-BSU - Nomad 4:3
590 ORG - SaryArka 3:1
592 CSK VVS - Toros 5:4 OT

18.12.19

Wednesday

594 Molot-Prikamye - Zvezda 3:5
595 HC Tambov - Yuzhny Ural 2:1
596 Buran - Chelmet 2:1
597 Dynamo Tv - Ugra 1:3
598 HC Ryazan - Torpedo-Gorky 1:2 OT
599 Dynamo SPb - Rubin 2:1 OT

19.12.19

Thursday

601 Tsen Tou - Nomad 1:3
600 KRS-BSU - SaryArka 2:5
602 Neftyanik - Toros 4:2

20.12.19

Friday

603 Metallurg Nk - Lada 3:0
604 Sokol - Yermak 3:2
605 Molot-Prikamye - Khimik 2:3
606 Izhstal - Zvezda 3:1
607 HC Tambov - Chelmet 1:3

21.12.19

Saturday

66 KRS-BSU - ORG 6:4
609 Tsen Tou - SaryArka 0:2
610 Sokol - Yermak 3:1
611 Torpedo U-K - Dizel 4:3 OT
612 HC Ryazan - Rostov 0:1 SO

22.12.19

Sunday

615 Rubin - Zauralye 2:4
613 Metallurg Nk - CSK VVS 2:1 OT
614 Molot-Prikamye - Humo 3:2
616 Izhstal - Khimik 4:3
617 Neftyanik - Zvezda 2:1

23.12.19

Monday

618 Tsen Tou - ORG 2:1 OT
619 Torpedo U-K - Lada 3:1
620 Nomad - Dizel 1:0
621 Chelmet - SKA-Neva 1:2 SO
622 Gornyak - Dynamo Tv 1:0
623 Yuzhny Ural - Dynamo SPb 1:2 SO
624 Bars - Rostov 5:0
625 HC Ryazan - Buran 0:1

24.12.19

Tuesday

626 Toros - Zvezda 1:2
627 Izhstal - Humo 1:2
628 Neftyanik - Khimik 2:3

25.12.19

Wednesday

631 Nomad - Lada 2:3
629 KRS-BSU - ORG 4:1
630 Torpedo U-K - CSK VVS 8:0
632 SaryArka - Dizel 4:1
633 Gornyak - Dynamo SPb 1:3
634 Zauralye - Dynamo Tv 2:4
635 Yuzhny Ural - SKA-Neva 0:4
636 Bars - Buran 4:3
637 Torpedo-Gorky - Rostov 2:3
638 HC Ryazan - HC Tambov 0:3

26.12.19

Thursday

652 Yermak - Sokol 3:6
639 Toros - Khimik 5:0
640 Ugra - Rubin 4:3 SO
641 Neftyanik - Humo 1:2

27.12.19

Friday

642 KRS-BSU - Tsen Tou 1:4
644 Nomad - CSK VVS 2:0
648 Chelmet - Dynamo Tv 4:3 OT
643 Yermak - Sokol 2:3 SO
645 SaryArka - Lada 2:3
646 Gornyak - SKA-Neva 4:1
647 Zauralye - Dynamo SPb 1:3
649 Molot-Prikamye - Izhstal 3:4 OT
650 Torpedo-Gorky - Buran 2:5
651 Bars - HC Tambov 4:3

28.12.19

Saturday

653 Toros - Humo 0:1
593 Metallurg Nk - Dizel 4:2

29.12.19

Sunday

654 ORG - Tsen Tou 5:4
656 Chelmet - Dynamo SPb 2:3
659 Torpedo-Gorky - HC Tambov 5:1
660 Khimik - Zvezda 1:2 SO
655 SaryArka - CSK VVS 3:0
657 Zauralye - SKA-Neva 2:3 SO
658 Yuzhny Ural - Dynamo Tv 1:2

05.01.20

Sunday

661 Gornyak - Yuzhny Ural 1:2
662 Humo - Metallurg Nk 7:5
663 Zauralye - Chelmet 0:3
665 CSK VVS - Dizel 2:3
666 Izhstal - Molot-Prikamye 1:2 SO
667 HC Tambov - Tsen Tou 6:2
668 Dynamo SPb - Torpedo-Gorky 2:1

06.01.20

Monday

669 Ugra - Sokol 3:4 OT
670 Rubin - Yermak 2:0

07.01.20

Tuesday

672 Rubin - Yermak 6:3
673 Toros - Molot-Prikamye 4:3
674 Ugra - Sokol 0:2
675 Lada - Dizel 3:2 SO
676 HC Tambov - KRS-BSU 3:4 OT
677 Khimik - Metallurg Nk 2:4
678 Buran - Tsen Tou 5:3
679 SKA-Neva - Torpedo-Gorky 4:1
680 Dynamo SPb - Bars 4:2
671 Humo - Torpedo U-K 2:1

08.01.20

Wednesday

681 Chelmet - Gornyak 2:3 OT

09.01.20

Thursday

683 Toros - Izhstal 4:5 OT
682 Humo - Nomad 3:4 SO
684 CSK VVS - Lada 1:7
685 Khimik - Torpedo U-K 2:1 SO
686 HC Tambov - ORG 2:1 SO
687 Neftyanik - Molot-Prikamye 2:3 SO
688 Dynamo Tv - Torpedo-Gorky 1:0 OT
689 Buran - KRS-BSU 3:4 OT
690 Zvezda - Metallurg Nk 4:2
691 SKA-Neva - Bars 4:0
692 Dynamo SPb - HC Ryazan 1:0
693 Rostov - Tsen Tou 2:1

10.01.20

Friday

694 Chelmet - Zauralye 1:4
695 Yuzhny Ural - Gornyak 2:3 OT
696 Ugra - Yermak 3:2
697 Rubin - Sokol 2:3

11.01.20

Saturday

708 Rostov - KRS-BSU 4:1
698 Ugra - Yermak 4:3 OT
699 Humo - SaryArka 3:1
700 Rubin - Sokol 2:0
701 Buran - ORG 5:4 SO
702 Dizel - CSK VVS 4:3
703 Dynamo Tv - Bars 3:5
704 Zvezda - Torpedo U-K 4:3 SO
705 Neftyanik - Izhstal 3:1
706 SKA-Neva - HC Ryazan 6:2
707 Khimik - Nomad 1:0

12.01.20

Sunday

709 Yuzhny Ural - Zauralye 4:5 SO

13.01.20

Monday

710 Molot-Prikamye - Izhstal 0:3
711 Neftyanik - Toros 3:2
713 Khimik - SaryArka 3:2 SO
716 Rostov - ORG 7:1
712 Dynamo Tv - HC Ryazan 2:3 SO
714 Dizel - Lada 8:1
715 Zvezda - Nomad 5:2

14.01.20

Tuesday

717 Tsen Tou - Dynamo SPb 0:3
718 Gornyak - Zauralye 4:1
719 CSK VVS - HC Tambov 2:6

15.01.20

Wednesday

720 Bars - Torpedo-Gorky 3:2
721 Zvezda - SaryArka 4:3 SO

16.01.20

Thursday

722 Tsen Tou - SKA-Neva 4:6
724 Yermak - Chelmet 2:0
723 KRS-BSU - Dynamo SPb 2:1
725 Sokol - Yuzhny Ural 0:1 OT
554 Rostov - Zauralye 1:4
726 Rubin - Ugra 2:0
727 CSK VVS - Buran 3:2 OT
728 Lada - HC Tambov 2:3 OT
729 Khimik - Humo 4:2

17.01.20

Friday

730 Metallurg Nk - Neftyanik 1:3
731 HC Ryazan - Torpedo-Gorky 3:2

18.01.20

Saturday

733 ORG - Dynamo SPb 2:5
734 KRS-BSU - SKA-Neva 1:2
735 Yermak - Yuzhny Ural 3:2
732 Tsen Tou - Dynamo Tv 1:5
736 Sokol - Chelmet 4:0
737 Torpedo U-K - Toros 7:0
738 CSK VVS - Rostov 5:6 SO
739 Lada - Buran 3:1
740 Dizel - HC Tambov 4:3
741 Zvezda - Humo 3:0

19.01.20

Sunday

742 Metallurg Nk - Izhstal 5:0

Future games

Date # Teams Time (msk)

20.01.20

Monday

745

Yermak - Gornyak 14:00

743

ORG - SKA-Neva 14:30

744

KRS-BSU - Dynamo Tv 14:30

746

Sokol - Zauralye 15:00

747

Torpedo U-K - Neftyanik 15:30

748

Nomad - Toros 16:00

749

Lada - Rostov 18:00

750

Torpedo-Gorky - HC Ryazan 18:30

751

Dizel - Buran 19:00

755

Zvezda - Khimik 19:00

21.01.20

Tuesday

752

Metallurg Nk - Molot-Prikamye 15:00

753

Rubin - Chelmet 17:00

754

Ugra - Yuzhny Ural 17:00

22.01.20

Wednesday

757

Yermak - Zauralye 14:00

756

ORG - Dynamo Tv 14:30

758

Sokol - Gornyak 15:00

759

Torpedo U-K - Izhstal 15:30

760

Nomad - Neftyanik 16:00

761

SaryArka - Toros 16:00

762

Bars - HC Ryazan 18:30

763

Dizel - Rostov 19:00

23.01.20

Thursday

764

Rubin - Yuzhny Ural 17:00

765

Ugra - Chelmet 17:00

766

Torpedo-Gorky - Tsen Tou 18:30

767

HC Tambov - Humo 18:30

768

Dynamo SPb - CSK VVS 19:30

24.01.20

Friday

769

Torpedo U-K - Molot-Prikamye 15:30

770

Nomad - Izhstal 16:00

771

SaryArka - Neftyanik 16:00

25.01.20

Saturday

773

Ugra - Gornyak 11:00

772

Metallurg Nk - Toros 13:00

777

Torpedo-Gorky - KRS-BSU 13:00

774

Buran - Humo 17:00

775

Dynamo SPb - Lada 17:00

776

SKA-Neva - CSK VVS 17:00

778

HC Tambov - Khimik 17:00

779

Bars - Tsen Tou 17:00

26.01.20

Sunday

780

Nomad - Molot-Prikamye 14:00

781

SaryArka - Izhstal 14:00

27.01.20

Monday

782

Ugra - Zauralye 17:00

783

Rubin - Gornyak 17:00

784

Bars - KRS-BSU 18:30

785

HC Tambov - Zvezda 18:30

787

Torpedo-Gorky - ORG 18:30

786

Dynamo Tv - CSK VVS 19:00

788

Buran - Khimik 19:00

789

SKA-Neva - Lada 19:00

790

HC Ryazan - Tsen Tou 19:00

791

Dynamo SPb - Dizel 19:30

792

Rostov - Humo 19:30

28.01.20

Tuesday

793

SaryArka - Molot-Prikamye 16:00

29.01.20

Wednesday

794

Torpedo U-K - Metallurg Nk 15:30

802

Yuzhny Ural - Chelmet 16:30

583

HC Tambov - Gornyak 18:30

795

Bars - ORG 18:30

796

Buran - Zvezda 19:00

797

Dynamo Tv - Lada 19:00

798

SKA-Neva - Dizel 19:00

799

HC Ryazan - KRS-BSU 19:00

800

Rostov - Khimik 19:30

30.01.20

Thursday

801

Torpedo U-K - Metallurg Nk 15:30

803

Toros - Yermak 17:00

804

Neftyanik - Sokol 18:30

31.01.20

Friday

805

SaryArka - Nomad 16:00

584

Buran - Yuzhny Ural 16:30

806

CSK VVS - Torpedo-Gorky 18:00

807

Dynamo Tv - Dizel 19:00

808

HC Ryazan - ORG 19:00

809

Rostov - Zvezda 19:30

01.02.20

Saturday

810

Gornyak - Chelmet 13:00

811

Humo - Dynamo SPb 15:00

812

Molot-Prikamye - Sokol 15:00

813

Toros - Ugra 15:00

814

Izhstal - Yermak 16:00

815

Neftyanik - Rubin 17:00

02.02.20

Sunday

816

KRS-BSU - Tsen Tou 10:00

820

Rostov - HC Tambov 13:00

817

Torpedo U-K - Nomad 14:00

818

CSK VVS - Bars 16:00

819

Lada - Torpedo-Gorky 16:00

03.02.20

Monday

821

Gornyak - Yuzhny Ural 16:30

822

Zauralye - Chelmet 16:30

824

Molot-Prikamye - Yermak 17:00

825

Toros - Rubin 17:00

823

Humo - SKA-Neva 17:30

826

Izhstal - Sokol 18:00

827

Neftyanik - Ugra 18:30

828

Khimik - Dynamo SPb 18:30

04.02.20

Tuesday

829

ORG - Tsen Tou 14:30

830

Metallurg Nk - SaryArka 15:00

831

CSK VVS - HC Ryazan 18:00

832

Lada - Bars 18:00

833

Dizel - Torpedo-Gorky 19:00

05.02.20

Wednesday

834

Metallurg Nk - SaryArka 15:00

835

Nomad - Torpedo U-K 16:00

836

Zauralye - Yuzhny Ural 16:30

838

Molot-Prikamye - Ugra 17:00

839

Toros - Sokol 17:00

837

Humo - Dynamo Tv 17:30

840

Izhstal - Rubin 18:00

841

Neftyanik - Yermak 18:30

842

Khimik - SKA-Neva 18:30

846

HC Tambov - Rostov 18:30

575

Buran - Gornyak 19:00

843

Zvezda - Dynamo SPb 19:00

06.02.20

Thursday

845

Lada - HC Ryazan 18:00

847

Dizel - Bars 19:00

07.02.20

Friday

848

Zauralye - Gornyak 16:30

849

Chelmet - Yuzhny Ural 16:30

850

Molot-Prikamye - Rubin 17:00

851

Izhstal - Ugra 18:00

852

Khimik - Dynamo Tv 18:30

853

Zvezda - SKA-Neva 19:00

855

Buran - Rostov 19:00

08.02.20

Saturday

854

Tsen Tou - KRS-BSU 13:00

856

Dizel - HC Ryazan 17:00

09.02.20

Sunday

857

Zvezda - Dynamo Tv 17:00

10.02.20

Monday

858

Tsen Tou - CSK VVS 13:30

844

ORG - KRS-BSU 14:30

859

Torpedo-Gorky - Humo 18:30

565

Rostov - Gornyak 19:30

860

Dynamo SPb - HC Tambov 19:30

11.02.20

Tuesday

861

Yermak - SaryArka 14:00

862

Sokol - Nomad 15:00

863

Rubin - Metallurg Nk 17:00

864

Ugra - Torpedo U-K 17:00

12.02.20

Wednesday

866

Tsen Tou - Lada 13:30

865

KRS-BSU - CSK VVS 14:30

867

Gornyak - Neftyanik 16:30

868

Zauralye - Toros 16:30

869

Chelmet - Molot-Prikamye 16:30

870

Yuzhny Ural - Izhstal 16:30

871

Bars - Humo 18:30

872

Torpedo-Gorky - Khimik 18:30

873

SKA-Neva - HC Tambov 19:00

874

Dynamo SPb - Buran 19:30

13.02.20

Thursday

875

Yermak - Nomad 14:00

876

Sokol - SaryArka 15:00

877

Rubin - Torpedo U-K 17:00

878

Ugra - Metallurg Nk 17:00

14.02.20

Friday

880

Tsen Tou - Dizel 13:30

879

KRS-BSU - Lada 14:30

881

ORG - CSK VVS 14:30

882

Zauralye - Neftyanik 16:30

883

Gornyak - Toros 16:30

884

Chelmet - Izhstal 16:30

885

Yuzhny Ural - Molot-Prikamye 16:30

886

Bars - Khimik 18:30

887

Torpedo-Gorky - Zvezda 18:30

888

Dynamo Tv - HC Tambov 19:00

889

SKA-Neva - Buran 19:00

890

HC Ryazan - Humo 19:00

891

Dynamo SPb - Rostov 19:30

16.02.20

Sunday

892

KRS-BSU - Dizel 10:00

893

ORG - Lada 10:00

894

Yermak - Torpedo U-K 12:00

896

Chelmet - Toros 12:00

895

Sokol - Metallurg Nk 13:00

897

Gornyak - Molot-Prikamye 13:00

898

Ugra - SaryArka 14:30

899

Yuzhny Ural - Neftyanik 15:00

900

Zauralye - Izhstal 15:00

901

Rubin - Nomad 15:00

902

Dynamo Tv - Buran 17:00

903

SKA-Neva - Rostov 17:00

904

HC Ryazan - Khimik 17:00

905

Bars - Zvezda 17:00

18.02.20

Tuesday

907

Yermak - Metallurg Nk 14:00

906

ORG - Dizel 14:30

908

Sokol - Torpedo U-K 15:00

909

Gornyak - Izhstal 16:30

910

Zauralye - Molot-Prikamye 16:30

911

Chelmet - Neftyanik 16:30

912

Yuzhny Ural - Toros 16:30

913

Rubin - SaryArka 17:00

914

Ugra - Nomad 17:00

608

Bars - Torpedo-Gorky 18:30

915

HC Tambov - Buran 18:30

916

HC Ryazan - Zvezda 19:00

917

Dynamo Tv - Rostov 19:00

Conference 1

Team
1 Dynamo SPb 45 74
2 Lada 44 61
3 SKA-Neva 44 73
4 Zvezda 44 71
5 Bars 43 58
6 Khimik 44 55
7 Humo 45 51
8 Dizel 43 47
9 HC Tambov 44 45
10 Dynamo Tv 43 43
11 Buran 43 42
12 Rostov 42 39
13 ORG 44 38
14 Torpedo-Gorky 43 37
15 HC Ryazan 43 36
16 CSK VVS 45 36
17 KRS-BSU 44 32
18 Tsen Tou 45 23

Conference 2

Team
1 Rubin 43 71
2 Neftyanik 43 59
3 Ugra 42 60
4 Sokol 44 59
5 Toros 43 58
6 Zauralye 44 56
7 Metallurg 44 55
8 SaryArka 43 53
9 Torpedo U-K 43 50
10 Gornyak 40 49
11 Chelmet 44 46
12 Yuzhny Ural 43 41
13 Molot-Prikamye 42 41
14 Nomad 43 38
15 Izhstal 43 38
16 Yermak 44 32