Finished

Date # Teams Score online Photo Video

04.09.20

Friday

1 Zvezda - Dynamo SPb 1:2

05.09.20

Saturday

2 Chelmet - Neftyanik 4:3 OT
3 Zauralye - Izhstal 4:1

06.09.20

Sunday

4 Dynamo MO - Dynamo SPb 1:2
5 Zvezda - SKA-Neva 3:2
6 Khimik - Ugra 2:3
7 HC Tambov - Lada 3:2

07.09.20

Monday

9 Zauralye - Neftyanik 2:1 SO
8 Chelmet - Izhstal 5:0

08.09.20

Tuesday

10 Yermak - Sokol 3:1
15 HC Tambov - CSK VVS 5:4 SO
11 Dizel - Bars 2:1
12 Dynamo MO - SKA-Neva 3:2 SO
14 HC Ryazan - Ugra 1:0 OT
24 Rostov - Lada 4:1

09.09.20

Wednesday

16 Gornyak - Neftyanik 3:4
17 Zauralye - Molot-Prikamye 0:4
18 Yuzhny Ural - Izhstal 3:2 SO
19 Chelmet - Toros 1:2 OT

10.09.20

Thursday

21 HC Tambov - Bars 4:3
23 Dynamo SPb - Ugra 3:4
32 Rostov - CSK VVS 2:1 OT

11.09.20

Friday

25 Yermak - Metallurg Nk 2:4
28 Chelmet - Molot-Prikamye 1:3
26 Gornyak - Izhstal 2:1
27 Yuzhny Ural - Neftyanik 2:3 OT
29 Zauralye - Toros 2:0
30 Zvezda - Khimik 2:3 OT

12.09.20

Saturday

34 SKA-Neva - Ugra 1:2
33 Buran - Bars 2:5
35 HC Tambov - Dizel 4:3

13.09.20

Sunday

37 Gornyak - Toros 3:5
36 Sokol - Metallurg Nk 0:2
38 Yuzhny Ural - Molot-Prikamye 3:2
41 Dynamo MO - Khimik 1:3
40 Zvezda - HC Ryazan 4:0

14.09.20

Monday

42 Buran - Dizel 2:3
43 Rostov - Bars 0:6

15.09.20

Tuesday

44 Gornyak - Molot-Prikamye 4:2
45 Yuzhny Ural - Toros 7:3
47 Dynamo MO - HC Ryazan 1:4

16.09.20

Wednesday

48 Lada - Chelmet 3:1
49 CSK VVS - Zauralye 1:3
50 Rostov - Dizel 2:3

17.09.20

Thursday

51 Yermak - HC Tambov 4:2

18.09.20

Friday

52 CSK VVS - Chelmet 1:0
53 Lada - Zauralye 5:2

19.09.20

Saturday

54 Yermak - Buran 4:1
55 Sokol - HC Tambov 3:2 OT
56 Izhstal - Dynamo MO 2:5
57 Neftyanik - Zvezda 2:0

20.09.20

Sunday

59 Lada - Gornyak 1:6
60 Dizel - Chelmet 2:1
61 Khimik - Dynamo SPb 2:3
62 Bars - Zauralye 3:1

21.09.20

Monday

63 Yermak - Rostov 2:4
64 Sokol - Buran 3:1
66 Izhstal - Zvezda 0:1
67 Neftyanik - Dynamo MO 6:2

22.09.20

Tuesday

68 CSK VVS - Gornyak 3:2 OT
70 Bars - Chelmet 2:1 SO
71 Khimik - SKA-Neva 5:0
72 HC Ryazan - Dynamo SPb 4:2
73 Dizel - Zauralye 4:3 SO

23.09.20

Wednesday

74 Sokol - Rostov 1:3
76 Toros - Dynamo MO 7:2
79 Neftyanik - Ugra 4:1

24.09.20

Thursday

82 Dizel - Gornyak 2:0

25.09.20

Friday

85 Toros - Zvezda 3:2
22 Buran - CSK VVS 1:2 SO
86 Izhstal - Ugra 0:5

26.09.20

Saturday

89 Bars - Gornyak 1:0

27.09.20

Sunday

94 Toros - Ugra 1:2

28.09.20

Monday

92 Khimik - HC Ryazan 1:2 OT

29.09.20

Tuesday

97 Zvezda - Lada 2:4
98 SKA-Neva - Izhstal 3:2 OT
99 Dynamo MO - CSK VVS 2:0
100 Dynamo SPb - Neftyanik 3:4 SO

30.09.20

Wednesday

101 Buran - HC Tambov 3:4 OT

01.10.20

Thursday

105 Dynamo MO - Lada 6:5 SO
106 Zvezda - CSK VVS 4:2
107 SKA-Neva - Neftyanik 0:1 OT
108 Dynamo SPb - Izhstal 3:1

02.10.20

Friday

109 Rostov - HC Tambov 1:3

03.10.20

Saturday

111 Ugra - Lada 1:2
113 Rubin - CSK VVS 5:2
115 Khimik - Neftyanik 1:8
116 HC Ryazan - Izhstal 2:0
118 Dynamo SPb - Toros 4:2

04.10.20

Sunday

119 Rostov - Buran 6:1
120 Zvezda - Bars 2:1
121 Dynamo MO - Dizel 1:2

05.10.20

Monday

125 Rubin - Lada 3:1
126 Ugra - CSK VVS 3:4 SO
127 Khimik - Izhstal 6:0
128 SKA-Neva - Toros 2:6
129 HC Ryazan - Neftyanik 3:2

06.10.20

Tuesday

131 Dynamo MO - Bars 3:2 OT
132 Zvezda - Dizel 3:4

07.10.20

Wednesday

102 Gornyak - Metallurg Nk 0:4
134 Khimik - Toros 1:2 SO

08.10.20

Thursday

136 Rubin - Dizel 4:5 OT
137 Ugra - Bars 5:1

09.10.20

Friday

133 Yuzhny Ural - Metallurg Nk 1:0 SO
139 HC Tambov - Chelmet 1:2 OT
140 HC Ryazan - Toros 2:3

10.10.20

Saturday

141 Yermak - Zvezda 3:5
143 Ugra - Dizel 2:3
142 Rubin - Bars 3:4
144 CSK VVS - SKA-Neva 3:2 OT
145 Lada - Dynamo SPb 1:2 OT

11.10.20

Sunday

146 Izhstal - Neftyanik 1:3
147 Buran - Chelmet 1:3
148 HC Tambov - Zauralye 1:0

12.10.20

Monday

149 Yermak - Dynamo MO 2:3 OT
150 Sokol - Zvezda 2:1 OT
151 CSK VVS - Dynamo SPb 2:1
152 Lada - SKA-Neva 2:3

13.10.20

Tuesday

153 Toros - Neftyanik 4:3
154 Buran - Zauralye 2:0
155 Rostov - Chelmet 3:2 OT

14.10.20

Wednesday

156 Yermak - Ugra 2:8
157 Sokol - Dynamo MO 1:2
158 Metallurg Nk - Zvezda 1:2
159 Lada - Khimik 2:3 SO
160 CSK VVS - HC Ryazan 2:5
161 Bars - SKA-Neva 3:1
162 HC Tambov - Gornyak 3:4
163 Dizel - Dynamo SPb 1:4

15.10.20

Thursday

164 Toros - Izhstal 2:1
165 Molot-Prikamye - Neftyanik 0:4
166 Rostov - Zauralye 2:0

16.10.20

Friday

167 Yermak - Rubin 2:3 OT
168 Sokol - Ugra 1:4
169 Metallurg Nk - Dynamo MO 4:3 OT
170 CSK VVS - Khimik 2:1
171 Lada - HC Ryazan 1:3
172 Bars - Dynamo SPb 3:2 SO
173 HC Tambov - Yuzhny Ural 0:3
174 Buran - Gornyak 1:3
175 Dizel - SKA-Neva 0:4

17.10.20

Saturday

176 Molot-Prikamye - Izhstal 0:5

18.10.20

Sunday

177 Sokol - Rubin 1:4
178 Metallurg Nk - Ugra 3:2 OT
179 Rostov - Gornyak 1:2 SO
180 Buran - Yuzhny Ural 3:1
181 Dizel - Khimik 1:3
182 Bars - HC Ryazan 4:5 SO

19.10.20

Monday

183 Molot-Prikamye - Toros 4:3 SO

20.10.20

Tuesday

185 Bars - Khimik 2:1 SO
184 Metallurg Nk - Rubin 2:3
186 Dizel - HC Ryazan 1:3
187 Rostov - Yuzhny Ural 3:0
188 Dynamo SPb - Yermak 4:1

21.10.20

Wednesday

189 Zvezda - HC Tambov 2:1

22.10.20

Thursday

190 Zauralye - Chelmet 1:2
90 Molot-Prikamye - Ugra 0:3
191 Izhstal - CSK VVS 4:1
192 Neftyanik - Lada 3:1
193 SKA-Neva - Yermak 4:2
39 Dynamo SPb - Rubin 3:2 OT

23.10.20

Friday

194 Dynamo MO - HC Tambov 3:2 OT

24.10.20

Saturday

195 Gornyak - Chelmet 0:3
196 Izhstal - Lada 3:2
46 SKA-Neva - Rubin 1:0 OT
197 Khimik - Metallurg Nk 2:4
198 Neftyanik - CSK VVS 1:0
199 HC Ryazan - Yermak 1:4
200 Dynamo SPb - Sokol 2:1 OT

25.10.20

Sunday

201 Ugra - HC Tambov 4:0
202 Zvezda - Buran 1:3
203 Dynamo MO - Rostov 3:2 OT

26.10.20

Monday

204 Gornyak - Zauralye 3:2 OT
205 Yuzhny Ural - Chelmet 1:2 OT
206 Toros - CSK VVS 8:2
207 Molot-Prikamye - Lada 0:3
208 Izhstal - Dizel 1:4
209 Neftyanik - Bars 1:6
210 Khimik - Yermak 4:3 OT
211 HC Ryazan - Metallurg Nk 3:0
212 SKA-Neva - Sokol 4:1

27.10.20

Tuesday

213 Rubin - HC Tambov 4:3
214 Zvezda - Rostov 1:3
215 Dynamo MO - Buran 2:0

28.10.20

Wednesday

110 Gornyak - Yermak 4:1
216 Yuzhny Ural - Zauralye 4:0
218 Toros - Lada 1:0
217 Molot-Prikamye - CSK VVS 2:1
219 Izhstal - Bars 2:4
220 Neftyanik - Dizel 3:4 OT
221 HC Ryazan - Sokol 5:4 OT
222 SKA-Neva - Metallurg Nk 4:2

29.10.20

Thursday

223 Rubin - Rostov 2:1
224 Ugra - Buran 4:3 SO

30.10.20

Friday

225 Toros - Dizel 0:3
226 Molot-Prikamye - Bars 2:5
227 Khimik - Sokol 5:2
228 Dynamo SPb - Metallurg Nk 1:3

31.10.20

Saturday

230 Rubin - Buran 3:2
231 Ugra - Rostov 2:1 SO

01.11.20

Sunday

122 Gornyak - Sokol 3:2
232 Chelmet - Zvezda 3:0
233 Zauralye - Dynamo MO 3:4 SO
234 Toros - Bars 3:2 SO
235 Molot-Prikamye - Dizel 1:7

02.11.20

Monday

236 Yermak - Neftyanik 3:2 SO
69 Lada - Yuzhny Ural 4:1
237 HC Tambov - SKA-Neva 2:1 OT

03.11.20

Tuesday

238 Zauralye - Zvezda 3:1
239 Chelmet - Dynamo MO 4:2
135 HC Ryazan - Molot-Prikamye 3:2 SO

04.11.20

Wednesday

240 Yermak - Izhstal 4:3 OT
241 Sokol - Neftyanik 1:4
242 HC Tambov - Dynamo SPb 4:5
243 Buran - SKA-Neva 1:2 OT

05.11.20

Thursday

244 Gornyak - Zvezda 3:2 SO
245 Yuzhny Ural - Dynamo MO 5:1
247 Zauralye - Rubin 0:2
246 Chelmet - Ugra 3:5
248 Bars - Lada 3:4

06.11.20

Friday

249 Yermak - Toros 3:1
250 Sokol - Izhstal 3:1
251 Metallurg Nk - Neftyanik 1:2
252 HC Tambov - Khimik 4:1
253 Buran - Dynamo SPb 1:0
254 Rostov - SKA-Neva 1:6

07.11.20

Saturday

255 Gornyak - Dynamo MO 1:0
256 Yuzhny Ural - Zvezda 1:3
257 Chelmet - Rubin 1:2
258 Zauralye - Ugra 2:3
259 Bars - CSK VVS 3:2
260 Dizel - Lada 4:2

08.11.20

Sunday

261 Yermak - Molot-Prikamye 3:2
262 Sokol - Toros 1:2 OT
263 Metallurg Nk - Izhstal 6:0
266 Rostov - Dynamo SPb 1:0
264 HC Tambov - HC Ryazan 3:4 SO
265 Buran - Khimik 2:4

09.11.20

Monday

267 Gornyak - Ugra 2:1 OT
268 Yuzhny Ural - Rubin 4:3 OT
269 Dizel - CSK VVS 3:1

10.11.20

Tuesday

270 Metallurg Nk - Toros 4:2
271 Sokol - Molot-Prikamye 2:1
272 Buran - HC Ryazan 5:1
273 Rostov - Khimik 1:2 OT

11.11.20

Wednesday

274 Gornyak - Rubin 0:1 OT
276 Yuzhny Ural - Ugra 2:7
275 Chelmet - Zauralye 3:2 SO

12.11.20

Thursday

277 Metallurg Nk - Molot-Prikamye 5:1
278 SKA-Neva - Dynamo SPb 3:1
279 Rostov - HC Ryazan 6:2

13.11.20

Friday

95 Zauralye - Sokol 0:1 SO
13 Buran - Lada 1:5
20 Khimik - Rubin 0:3

14.11.20

Saturday

93 Chelmet - Yermak 3:2 OT
58 CSK VVS - Yuzhny Ural 4:2

15.11.20

Sunday

31 HC Ryazan - Rubin 3:0

16.11.20

Monday

280 Toros - Rostov 4:5 OT
281 Izhstal - Buran 2:1 OT
282 CSK VVS - Sokol 3:5
283 Lada - Yermak 4:3
284 Neftyanik - HC Tambov 7:1
285 Dizel - Metallurg Nk 0:5

17.11.20

Tuesday

286 Ugra - Zvezda 4:3
287 Khimik - Gornyak 2:1 OT
288 HC Ryazan - Yuzhny Ural 3:6
289 SKA-Neva - Zauralye 5:2

18.11.20

Wednesday

290 Molot-Prikamye - Rostov 0:1
291 Izhstal - HC Tambov 2:4
292 Lada - Sokol 1:2
293 CSK VVS - Yermak 3:4
294 Bars - Metallurg Nk 4:3 SO
295 Neftyanik - Buran 3:0

19.11.20

Thursday

296 Ugra - Dynamo MO 4:1
297 Rubin - Zvezda 0:2
298 Khimik - Yuzhny Ural 3:2
299 HC Ryazan - Gornyak 5:2
300 Dynamo SPb - Zauralye 2:0

20.11.20

Friday

301 Toros - Buran 4:2
302 Molot-Prikamye - HC Tambov 1:3
303 Izhstal - Rostov 1:0
304 Lada - Metallurg Nk 4:3 SO
305 Bars - Sokol 1:2
306 Dizel - Yermak 5:1

21.11.20

Saturday

307 Rubin - Dynamo MO 1:3
308 Khimik - Chelmet 3:2 SO
310 HC Ryazan - Zauralye 3:2
311 Dynamo SPb - Gornyak 0:2
309 SKA-Neva - Yuzhny Ural 2:3

22.11.20

Sunday

314 CSK VVS - Metallurg Nk 3:2
312 Toros - HC Tambov 5:2
315 Bars - Yermak 2:1
316 Neftyanik - Rostov 4:2
317 Dizel - Sokol 4:1

23.11.20

Monday

318 Khimik - Zauralye 2:3 SO
313 Molot-Prikamye - Buran 4:2
319 SKA-Neva - Gornyak 2:1
320 HC Ryazan - Chelmet 3:2
321 Dynamo SPb - Yuzhny Ural 4:0

24.11.20

Tuesday

322 Zvezda - Dynamo MO 2:1 SO

25.11.20

Wednesday

87 Neftyanik - Rubin 1:4
324 Dynamo SPb - Chelmet 1:2 SO

26.11.20

Thursday

325 Metallurg Nk - Dizel 3:2 OT
326 CSK VVS - Lada 3:4 SO
327 Rostov - Molot-Prikamye 1:2 SO

27.11.20

Friday

328 Gornyak - HC Ryazan 5:3
329 Yuzhny Ural - Khimik 5:2
330 SKA-Neva - Chelmet 3:2 SO
331 Dynamo MO - Rubin 2:3 SO

28.11.20

Saturday

332 Metallurg Nk - Bars 5:3
333 Sokol - Dizel 3:6
335 Rostov - Toros 2:4
334 Buran - Molot-Prikamye 4:3 OT

29.11.20

Sunday

336 Gornyak - Khimik 2:5
337 Yuzhny Ural - HC Ryazan 4:3 SO
338 Zvezda - Rubin 4:3

30.11.20

Monday

341 Metallurg Nk - CSK VVS 1:0 SO
339 Yermak - Dizel 2:0
340 Sokol - Bars 5:3
342 HC Tambov - Molot-Prikamye 3:4 SO
343 Buran - Toros 4:5 SO
344 Dynamo MO - Ugra 1:2
345 Rostov - Izhstal 6:0

01.12.20

Tuesday

346 Gornyak - SKA-Neva 3:2
347 Yuzhny Ural - Dynamo SPb 4:3
349 Zauralye - Khimik 1:3
348 Chelmet - HC Ryazan 3:2

02.12.20

Wednesday

350 Yermak - Bars 5:3
351 Sokol - CSK VVS 4:1
352 Metallurg Nk - Lada 3:4 OT
353 HC Tambov - Toros 4:3 OT
84 Molot-Prikamye - Dynamo MO 1:2
354 Buran - Izhstal 4:3 OT
355 Zvezda - Ugra 1:2
356 Rostov - Neftyanik 0:4

03.12.20

Thursday

359 Chelmet - Khimik 0:2
357 Gornyak - Dynamo SPb 2:1 SO
358 Yuzhny Ural - SKA-Neva 3:2 SO
360 Zauralye - HC Ryazan 2:1

04.12.20

Friday

361 Yermak - CSK VVS 3:2 SO
362 Sokol - Lada 2:3 OT
363 Rubin - Ugra 2:4
364 HC Tambov - Izhstal 3:2
77 Molot-Prikamye - Zvezda 1:2 OT
365 Buran - Neftyanik 1:5

05.12.20

Saturday

366 Chelmet - SKA-Neva 4:3
367 Zauralye - Dynamo SPb 2:1

06.12.20

Sunday

368 Yermak - Lada 3:2 SO
114 Yuzhny Ural - Sokol 3:5
369 Molot-Prikamye - Metallurg Nk 1:2 OT
370 HC Tambov - Neftyanik 3:2
371 Dynamo MO - Zvezda 2:4

07.12.20

Monday

373 Zauralye - SKA-Neva 2:1 SO
372 Chelmet - Dynamo SPb 5:3
374 Bars - Dizel 4:5 OT

08.12.20

Tuesday

375 Toros - Metallurg Nk 1:4
376 Khimik - Rostov 2:1 SO
377 HC Ryazan - Buran 2:3 OT

09.12.20

Wednesday

378 Rubin - Gornyak 4:0
379 Ugra - Yuzhny Ural 5:2
380 CSK VVS - Dizel 2:0

10.12.20

Thursday

381 Molot-Prikamye - Sokol 1:2 OT
382 Izhstal - Metallurg Nk 2:1 SO
383 Khimik - Buran 4:1
384 HC Ryazan - Rostov 3:4 SO

11.12.20

Friday

385 Rubin - Yuzhny Ural 4:2
386 Ugra - Gornyak 2:1
387 CSK VVS - Bars 2:3
388 Lada - Dizel 2:3 SO

12.12.20

Saturday

391 Neftyanik - Metallurg Nk 3:1
389 Toros - Yermak 3:1
390 Izhstal - Sokol 0:4
392 SKA-Neva - Buran 0:6
393 HC Ryazan - HC Tambov 3:4
394 Dynamo SPb - Rostov 4:3 OT

13.12.20

Sunday

395 Ugra - Zauralye 4:2
396 Rubin - Chelmet 5:2
397 Lada - Bars 1:3
399 Dynamo MO - Gornyak 1:8
398 Zvezda - Yuzhny Ural 2:1

14.12.20

Monday

400 Toros - Sokol 2:3
401 Molot-Prikamye - Yermak 1:2
402 Khimik - HC Tambov 5:2
403 SKA-Neva - Rostov 1:0
404 Dynamo SPb - Buran 6:2

15.12.20

Tuesday

405 Rubin - Zauralye 1:2
406 Ugra - Chelmet 2:0
407 Dynamo MO - Yuzhny Ural 2:1
408 Zvezda - Gornyak 2:5

16.12.20

Wednesday

409 Izhstal - Yermak 2:3
138 Khimik - Molot-Prikamye 2:3 SO
410 Neftyanik - Sokol 4:2
411 SKA-Neva - HC Tambov 1:3

17.12.20

Thursday

412 Lada - CSK VVS 1:4
413 Zvezda - Zauralye 2:1
414 Dynamo MO - Chelmet 4:3

18.12.20

Friday

229 Yuzhny Ural - Gornyak 1:4
415 Bars - Toros 2:3 SO
417 Neftyanik - Yermak 8:1
416 Dizel - Molot-Prikamye 2:3
418 Dynamo SPb - HC Tambov 3:2

19.12.20

Saturday

419 Metallurg Nk - HC Ryazan 5:4
422 Rostov - Rubin 2:1
420 Zvezda - Chelmet 2:1
421 Dynamo MO - Zauralye 5:4 OT

20.12.20

Sunday

423 Bars - Molot-Prikamye 4:1
424 Dizel - Toros 3:2
425 Dynamo SPb - SKA-Neva 3:0

21.12.20

Monday

426 Metallurg Nk - Khimik 2:1
427 Sokol - HC Ryazan 1:3
428 Buran - Rubin 2:3
429 Rostov - Ugra 1:2 OT

22.12.20

Tuesday

430 Gornyak - Yuzhny Ural 4:1
431 CSK VVS - Toros 1:4
432 Lada - Molot-Prikamye 3:0

23.12.20

Wednesday

433 Yermak - HC Ryazan 3:2 OT
434 Sokol - Khimik 2:0
435 Metallurg Nk - SKA-Neva 2:1
437 Bars - Neftyanik 3:4
438 HC Tambov - Rubin 0:3
439 Buran - Ugra 1:4
440 Dizel - Izhstal 7:3
436 Rostov - Dynamo MO 3:4

24.12.20

Thursday

441 Zauralye - Yuzhny Ural 2:1
442 CSK VVS - Molot-Prikamye 3:2
443 Lada - Toros 5:3

25.12.20

Friday

444 Yermak - Khimik 2:3 SO
445 Sokol - SKA-Neva 3:2 OT
446 Metallurg Nk - Dynamo SPb 2:5
447 Bars - Izhstal 3:1
448 HC Tambov - Ugra 1:4
449 Buran - Dynamo MO 1:3
450 Dizel - Neftyanik 2:3 OT
451 Rostov - Zvezda 1:3

26.12.20

Saturday

452 Zauralye - Gornyak 2:7
453 Chelmet - Yuzhny Ural 6:3

27.12.20

Sunday

91 Toros - Rubin 2:6
454 Yermak - SKA-Neva 4:5
455 Sokol - Dynamo SPb 3:4
456 Lada - Izhstal 2:3
457 CSK VVS - Neftyanik 2:1
458 HC Tambov - Dynamo MO 3:1
459 Buran - Zvezda 3:2

28.12.20

Monday

80 Bars - Yuzhny Ural 3:4 SO
112 Zauralye - Metallurg Nk 1:2
460 Chelmet - Gornyak 0:2

29.12.20

Tuesday

461 Yermak - Dynamo SPb 0:5
96 Molot-Prikamye - Rubin 0:1
462 Lada - Neftyanik 2:3
463 CSK VVS - Izhstal 3:1
464 HC Tambov - Zvezda 4:3
81 HC Ryazan - SKA-Neva 3:0

30.12.20

Wednesday

123 Chelmet - Metallurg Nk 2:3

05.01.21

Tuesday

124 Yuzhny Ural - Yermak 5:2
130 Dynamo SPb - Molot-Prikamye 2:0

06.01.21

Wednesday

465 Rubin - Sokol 4:1
466 Ugra - Metallurg Nk 3:1

07.01.21

Thursday

467 Gornyak - Rostov 5:3
469 Yuzhny Ural - Buran 2:1
117 SKA-Neva - Molot-Prikamye 3:0
470 Khimik - Dizel 0:3
471 HC Ryazan - Bars 1:2 OT

08.01.21

Friday

104 Zauralye - Yermak 1:0
472 Rubin - Metallurg Nk 4:2
473 Ugra - Sokol 3:2

09.01.21

Saturday

474 Gornyak - Buran 2:3 SO
475 Yuzhny Ural - Rostov 2:1
476 Izhstal - Molot-Prikamye 3:2
477 Khimik - Bars 3:1
478 HC Ryazan - Dizel 0:3

10.01.21

Sunday

479 Ugra - Yermak 3:2
480 Zvezda - Metallurg Nk 4:3 SO
481 Dynamo MO - Sokol 0:3

11.01.21

Monday

483 Yuzhny Ural - HC Tambov 2:3
484 Zauralye - Buran 2:1
482 Chelmet - Rostov 4:5 SO
485 Izhstal - Toros 0:6
486 Khimik - CSK VVS 3:1
487 Neftyanik - Molot-Prikamye 3:2
488 SKA-Neva - Bars 3:0
489 HC Ryazan - Lada 2:3
490 Dynamo SPb - Dizel 3:1

12.01.21

Tuesday

493 Dynamo MO - Metallurg Nk 5:2
491 Rubin - Yermak 4:3
492 Zvezda - Sokol 3:1

13.01.21

Wednesday

494 Gornyak - HC Tambov 3:4 SO
496 Zauralye - Rostov 2:3
495 Chelmet - Buran 1:2 OT
497 Khimik - Lada 2:3
499 Neftyanik - Toros 3:2 SO
498 SKA-Neva - Dizel 3:4
500 HC Ryazan - CSK VVS 5:4
501 Dynamo SPb - Bars 2:0

14.01.21

Thursday

78 Izhstal - Rubin 3:4
502 Dynamo MO - Yermak 5:2

15.01.21

Friday

503 Zauralye - HC Tambov 3:4 SO
103 Chelmet - Sokol 2:3 SO
504 SKA-Neva - Lada 1:2 OT
505 Dynamo SPb - CSK VVS 1:3

16.01.21

Saturday

506 Metallurg Nk - Yuzhny Ural 3:0
508 Zvezda - Yermak 4:1
507 Neftyanik - Izhstal 3:1

17.01.21

Sunday

509 Chelmet - HC Tambov 4:3 SO
510 Toros - HC Ryazan 2:3
511 Molot-Prikamye - Khimik 0:1
512 SKA-Neva - CSK VVS 4:3
513 Dizel - Rubin 4:1
514 Dynamo SPb - Lada 7:1
515 Bars - Ugra 3:5

18.01.21

Monday

516 Sokol - Yuzhny Ural 0:2
517 Metallurg Nk - Gornyak 6:4

19.01.21

Tuesday

518 Toros - Khimik 4:5
519 Molot-Prikamye - HC Ryazan 1:0
520 Bars - Rubin 1:2 OT
521 Dizel - Ugra 5:4 SO

20.01.21

Wednesday

522 Yermak - Yuzhny Ural 6:5 OT
523 Sokol - Gornyak 1:2 SO
524 Metallurg Nk - Zauralye 4:1

21.01.21

Thursday

525 Toros - SKA-Neva 3:2
526 Molot-Prikamye - Dynamo SPb 0:2
527 Izhstal - HC Ryazan 2:1
528 CSK VVS - Ugra 0:2
529 Lada - Rubin 2:3
530 Bars - Zvezda 3:1
532 Neftyanik - Khimik 2:3 OT
531 Dizel - Dynamo MO 1:4

22.01.21

Friday

533 Yermak - Gornyak 1:5
534 Sokol - Zauralye 2:3
535 Metallurg Nk - Chelmet 2:1 SO
536 Buran - Rostov 0:1

23.01.21

Saturday

539 Izhstal - Khimik 1:2
537 Molot-Prikamye - SKA-Neva 0:4
538 Toros - Dynamo SPb 2:1
540 CSK VVS - Rubin 1:2 SO
541 Lada - Ugra 5:2
542 Dizel - Zvezda 4:3 SO
543 Neftyanik - HC Ryazan 3:0
544 Bars - Dynamo MO 8:0

24.01.21

Sunday

545 Yermak - Zauralye 1:4
546 Sokol - Chelmet 1:2
547 HC Tambov - Rostov 3:4

25.01.21

Monday

548 Izhstal - SKA-Neva 3:6
549 Lada - Dynamo MO 2:3 SO
550 CSK VVS - Zvezda 2:3
551 Neftyanik - Dynamo SPb 1:3

26.01.21

Tuesday

552 Yermak - Chelmet 1:7
553 HC Tambov - Buran 2:0

27.01.21

Wednesday

554 Gornyak - Dizel 3:2 SO
555 Yuzhny Ural - Bars 2:6
556 Rubin - Toros 4:6
557 Ugra - Molot-Prikamye 0:1
558 CSK VVS - Dynamo MO 4:2
559 Izhstal - Dynamo SPb 0:2
560 Lada - Zvezda 2:3
561 Neftyanik - SKA-Neva 4:1

Future games

Date # Teams Time (msk)

28.01.21

Thursday

65

Metallurg Nk - HC Tambov 18:30

562

HC Ryazan - Khimik 19:00

29.01.21

Friday

563

Gornyak - Bars 16:30

564

Yuzhny Ural - Dizel 16:30

565

Rubin - Molot-Prikamye 17:00

566

Ugra - Toros 17:00

30.01.21

Saturday

567

Rostov - Metallurg Nk 13:00

31.01.21

Sunday

569

Gornyak - CSK VVS 11:00

568

Chelmet - Dizel 15:00

570

Ugra - Izhstal 15:00

571

Zauralye - Bars 15:00

572

Rubin - Neftyanik 15:00

573

Yuzhny Ural - Lada 15:00

574

Dynamo MO - Toros 17:00

575

Zvezda - Molot-Prikamye 17:00

01.02.21

Monday

576

Buran - Metallurg Nk 19:00

577

SKA-Neva - HC Ryazan 19:00

578

Rostov - Sokol 19:30

02.02.21

Tuesday

579

Gornyak - Lada 16:30

581

Yuzhny Ural - CSK VVS 16:30

584

Zauralye - Dizel 16:30

580

Chelmet - Bars 17:00

582

Ugra - Neftyanik 17:00

583

Rubin - Izhstal 17:00

585

Zvezda - Toros 19:00

586

Dynamo MO - Molot-Prikamye 19:00

03.02.21

Wednesday

587

HC Tambov - Metallurg Nk 18:30

588

Buran - Sokol 19:00

589

SKA-Neva - Khimik 19:00

590

Rostov - Yermak 19:30

591

Dynamo SPb - HC Ryazan 19:30

04.02.21

Thursday

593

Zauralye - Lada 16:30

592

Chelmet - CSK VVS 17:00

594

Zvezda - Izhstal 19:00

595

Dynamo MO - Neftyanik 19:00

05.02.21

Friday

323

Ugra - Rubin 11:00

83

Metallurg Nk - Rostov 13:00

596

HC Tambov - Sokol 18:30

597

Buran - Yermak 19:00

598

Dynamo SPb - Khimik 19:30

06.02.21

Saturday

599

Chelmet - Lada 15:00

600

Zauralye - CSK VVS 15:00

601

Zvezda - Neftyanik 17:00

602

Dynamo MO - Izhstal 17:00

07.02.21

Sunday

75

Metallurg Nk - Buran 13:00

603

Rubin - SKA-Neva 15:00

604

HC Tambov - Yermak 17:00

08.02.21

Monday

468

Toros - Molot-Prikamye 17:00

88

Dizel - Yuzhny Ural 19:00

09.02.21

Tuesday

605

Rubin - Dynamo SPb 17:00

606

Ugra - SKA-Neva 17:00

607

Khimik - Zvezda 18:30

608

HC Ryazan - Dynamo MO 19:00

11.02.21

Thursday

609

Ugra - Dynamo SPb 17:00

610

Toros - Gornyak 17:00

611

Molot-Prikamye - Yuzhny Ural 17:00

612

Izhstal - Zauralye 18:00

613

CSK VVS - Buran 18:00

614

Lada - HC Tambov 18:00

615

Khimik - Dynamo MO 18:30

617

Neftyanik - Chelmet 18:30

616

HC Ryazan - Zvezda 19:00

618

Dizel - Rostov 19:00

12.02.21

Friday

619

Metallurg Nk - Sokol 15:00

13.02.21

Saturday

621

Molot-Prikamye - Gornyak 10:00

620

Toros - Yuzhny Ural 15:00

622

Izhstal - Chelmet 16:00

623

Lada - Buran 16:00

624

CSK VVS - HC Tambov 16:00

625

Neftyanik - Zauralye 17:00

626

Bars - Rostov 17:00

14.02.21

Sunday

627

Metallurg Nk - Yermak 13:00

15.02.21

Monday

631

Molot-Prikamye - Chelmet 11:00

628

Ugra - Khimik 17:00

629

Rubin - HC Ryazan 17:00

630

Toros - Zauralye 17:00

632

Izhstal - Gornyak 18:00

633

Lada - Rostov 18:00

634

Bars - Buran 18:30

635

Neftyanik - Yuzhny Ural 18:30

636

SKA-Neva - Dynamo MO 19:00

637

Dizel - HC Tambov 19:00

638

Dynamo SPb - Zvezda 19:30

16.02.21

Tuesday

639

Sokol - Yermak 15:00

17.02.21

Wednesday

647

SKA-Neva - Zvezda 13:00

643

Molot-Prikamye - Zauralye 16:30

640

Ugra - HC Ryazan 17:00

641

Rubin - Khimik 17:00

642

Toros - Chelmet 17:00

644

Izhstal - Yuzhny Ural 18:00

645

CSK VVS - Rostov 18:00

646

Bars - HC Tambov 18:30

649

Neftyanik - Gornyak 18:30

648

Dizel - Buran 19:00

650

Dynamo SPb - Dynamo MO 19:30

Standings

Team GP PTS
1 Ugra 42 69
2 Neftyanik 42 65
3 Dizel 43 61
4 Rubin 42 60
5 Dynamo SPb 44 58
6 Khimik 43 57
7 Gornyak 43 57
8 Metallurg 42 56
9 Bars 44 53
10 Toros 42 52
11 Zvezda 42 50
12 HC Tambov 42 50
13 HC Ryazan 43 49
14 SKA-Neva 44 48
15 Rostov 42 48
16 Chelmet 42 47
17 Dynamo MO 42 47
18 Lada 43 44
19 Sokol 45 43
20 Yuzhny Ural 42 41
21 Yermak 45 39
22 CSK VVS 43 38
23 Zauralye 42 37
24 Buran 42 30
25 Molot-Prikamye 42 27
26 Izhstal 42 22